Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan illik köszönni első talin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik köszönni első talin?

Figyelt kérdés

Internetről ismerem, már elég régóta beszélgetünk, viszont nem vagyok tisztában azzal, hogy ez egy sima tali, vagy randi lenne. És nem szeretném ha ő félreértené. Én még nem vagyok biztos a dologban.

Hogyan köszönjek neki? Általában mindenkinek öleléssel szoktam, de nem akarom, hogy félreértse.

Illetve miféle jelzéseket adjak le neki tali közben, hogy ez nem egy randi,stb? Nem szeretném ha megcsókolna, mert én még nem vagyok biztos abban, hogy kedvelem-e.


2020. júl. 7. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Adj Isten!
2020. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a randinak az a lényege, hogy rájöjj, hogy tetszik-e neked. Szóval hogyha még akár csókolni akkor eltolod magadtól és azt mondod, hogy még nem. Ha normális a pali akkor érteni fogja, ha meg nem érti és megsértődik, akkor jobb is, hogy nem jöttél össze vele. Egyébként én pasiként, az ilyen randikon vagy öleléssel vagy arcra puszival szoktam köszönni
2020. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellene tudnod, mit akarsz. Addig egy sima "szia" megfelelő lesz.
2020. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt előre beszéljétek meg. Találkoztok, hogy megismerjétek egymást. És majd utána alakul valahogy.
2020. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Halistennek hogy nekem mar nincsenek ilyen problemaim...
2020. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stark2000 ***** válasza:
80%
Mondjuk egy "Vietnámi jó reggelt!" szöveg kezdésnek nem rossz szerintem.
2020. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozásnak nevezzétek. Legalábbis engem a randi szó stresszbe hoz, azt sugallja nekem mintha muszáj lenne azokat a sztereotíp, tipikus randi vonalat követni, romantika, semmi ciki dolognak nem szabad történnie, virág stb....a tali lazább és szerintem több lehetőség van mindkét félnek, kötetlenebb számomra. Szerintem arcra pusziban nincsen semmi, az mehet nyugodtan. Viszont ami nálad már nem fér bele és nem szeretnéd, akkor amellett állj ki és igenis tedd szóvá. Ne engedj olyat, amit nem szeretnél, mert később megbánod.
2020. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!