Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma utaztam volna 4 orat egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma utaztam volna 4 orat egy szemely vegett. Szerintetek offoljam?

Figyelt kérdés

Budapesten voltam mar akkor mikor irta hogy egyel kesobbi vonattal menjek mert ok nincsenek otthon

Aztan mondtam rendben kerdeztem fix mondta igen

Aztan meg hogy megsem lesz jo mert nem ertek haza.

Szerintetek bunkosag ilyet csinalni?

Feleslegesen utaztam fel .Pesten szalltam volna at


2020. júl. 15. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Én Pestről mentem Szegedre valakihez, Kecskeméten járt a vonat amikor lemondta. Azóta nem szólok hozzá.
2020. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit mondott. De én is hanyagolnám. Ha nem kért 2szer bocsánatot, és próbált valami megoldást javasolni (Pl. Valahogy megvárod, vagy ő jön el hozzád).
2020. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos. Főleg, mivel ennyi utazásról van szó, nem 10 percről.
2020. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Offold. Nem vagy fontos neki
2020. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először olvass be neki és utána tedd lapátra!


Egy kicsit sem szeret és semmit nem számítasz neki.

2020. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ha én is így járok akkor letiltom xd

Neked is hasonlóan kellene tenned

2020. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Miért nem mondta meg inkább ez az ember nyíltan, hogy nem akar veled találkozni? Ez teljesen abszurd. Igen, felejtsd el ezt az embert; nem akar veled találkozni.
2020. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
*amúgy érdekelne a sztoriban a szereplők neme is. Mert ha a másik a lány, akkor valahol talán érthető, hogy megijedt; merthogy idegen fiúval találkozni; vagy lehet, hogy a szülei nem akarták engedni neki. Csak most látom , hogy a tini-párkapcsolatok témában van; nem tudom, hogy direkt-e; de tiniként én még ilyen ismerkedős dolgokat, hogy a másik városban lakik az illető, nem csinálnék. Hogy tehát elmegyek hozzá, távkapcsolatos verzió se tetszene nekem; meg amúgyis mi van, ha tényleg tart az idegenektől;mert "messziről jött ember meg azt mond, amit akar."
2020. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!