Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetekkez nagyon gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetekkez nagyon gáz volt első randin?

Figyelt kérdés
16F vagyok és ma voltam először randizni egy lánnyal beültünk kávézni és mikor befejeztük volt egy kis "cicabajsza" én elmosolyodtam és az letöröltem neki. Ő egy picit elpirult és mosolygott. Szerintetek ez nagyon gáz volt? Vagy nem kellett volna?
2016. ápr. 11. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gáz??

Szerintem ez pont, hogy aranyos volt. :)

Hagyni meg semmiképp. Az egyrészt bizalmatlanságot sugall, másrészt meg őt hozod kellemetlen helyzetbe. Ilyenkor vagy diszkréten meg kell neki mondani, vagy úgy tenni, ahogy te tettél. Ha egy kicsit is normális lány, és nem egy fagyos jégcsap, akkor még ha kicsit kellemetlen is volt a szitu, ezt kifejezetten pozitívan fogja értékelni.

2016. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért lett volna gááz? 😂😂😂😂😂
2016. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!