Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes előre tisztázni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes előre tisztázni, rákérdezni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy lány, online ismertem meg, egy ideje beszélgetünk, viszont elég messze lakik, de találkoznánk. Érdekemes előre tisztázni, hogy Ő szeretne-e valamit, részéről lehetne-e kapcsolat az eddigiek alapján, vagy feleslegesen mennék? Nyilván az utóbbira nem kérdeznék rá, bunkóság lenne, csak jó lenne tudni.

2020. júl. 20. 21:27
 1/2 anonim válasza:
felvetheted, hogy hogy áll a kapcsolattémához, de én pl előre nem tudnám megmondani online beszélgetésből h akarok-e valamit. élőben derül ki
2020. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem egy találkozást igazán megengedhetsz a dolognak, hátha a végén kellemes csalódás lesz. A taliból úgyis kiderül, hogy hogyan tovább.
2020. júl. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!