Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor kéne rákérdeznem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéne rákérdeznem?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom/haverom, suliból ismerem. Hétvégén szakított a barátjával, elég rég együtt voltak azt tudom.

Ma beszéltünk, egészen más téma kapcsán, úgy tudtam meg.

Igazából mindig is tetszett, és rendkívül értelmesnek, okosnak és jófejnek tartom, de igazán sose fogadtam volna rá, hogy szakítanak, elég váratlanul ért engem is.

Viszont nem akarom rögtön lerohanni ilyesmikkel, de az biztos, hogy megpróbálnám vele, hátha működik.

Eddigi viszonyunk olyasmi volt, hogy kb hetente beszéltünk, érdeklődtünk a másik iránt, segítettünk sulis ügyekben egymásnak, közösen dolgoztunk feladatokon, hasonló felfogásunk, kedveltük egymást, de tudtam, hogy barátja van, és soha egy milliméterrel nem mentünk túl a szigorú baráti/haveri vonalon. És úgy gondolom, hogy ezt amúgy mindig is szerette bennem.

De én most készen állnék rá, hogy mégis megtörténjen, elhívnám először is találkozni, hogy kikapcsolódjon, beszélgetni aztán később randi is lehet akár majd. Szerintetek mikor kérdezzek rá? Most fenntartom a beszélgetést majd, kérdezősködöm iránta, de abban kicsit bizonytalan vagyok, hogy mikor kéne erre rákérdezni (mivel így szakítása után még soha senkit nem hívtam el): nem akarom, hogy tolakodónak gondoljon, nem tudom mennyire akar most egyáltalán bármit, még akár rendeződhet is nekik ki tudja, de nem akarom elszalasztani sem időhúzásokkal, mondjuk nem gondolom, hogy holnap már lesz valakije, nem az a fajta. Minden választ előre köszönök, és bármilyen ezzel kapcsolatos tanácsot szívesen veszek.



2017. febr. 23. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Most szakított... Még fel kell dolgoznia. Ezzel csak tönkretennéd a kapcsolatotokat és még érzéketlen is lennél.

16F

2017. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, utáltam is rá hogy még nem most kéne szerintem, a kérdésem arra szól, hogy kb mikor lehetne megkèrdezni majd.
2017. febr. 23. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél mellette, támogasd, segítsd túl a szakításon. Ha van jövőtök, kialakul. :)
2017. febr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem majd akkor hivd el ha latkd rajta h nagyjából túl van a szakításon. Mivel rendszeresen beszéltek így ez nem lesz nehéz. Érdeklődj a hogyléte felől és legyél a támasza. Ha látod/tudod hogy feldolgozta hivd el egy barátias sétára vagy kávéra hogy ne rögtön egy randival rohandd le. Sok sikert:)
2017. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd amig feldolgozza mert különben csak barátként fog gondolni rád
2017. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, igyekszem minél jobban figyelni majd rá.

Viszont amit félreérthetően írtam, hogy már nem egy suliba járunk, így nem találkozunk, csak a face üzenetekben beszélünk.

2017. febr. 23. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
barátzónában vagy. kb 99%, hogy esélytelen a dolog..
2017. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!