Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja a lány hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a lány hogy nagyon megijedt a randi lehetőségétől és lemondta. Tudok ezen változtatni vagy elengedjem inkább?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismertem meg egy 19 éves csajt.

Neten beszélgettünk minden nap és jól kijottunk egymással.

Viszont mondta hogy introvertalt és neten jól elbeszelget,de azt mondta hogy félne a személyes talitol hogy gatlasos lesz.

Még nem volt párkapcsolata.

Hiába próbáltam nyugtatni hogy nem kell félni a talitol azt mondta hogy neki ez nem megy és fel a találkozástol ezért inkább lemondta a talit.

Mentegetőzött hogy ne vegyem magamra,hogy nem jön a randira,mert az ő hibája hogy nem tud nyitni az emberek felé.


Elengedjem vagy várjak hogy idővel hátha bátrabb lesz?


2020. júl. 29. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyre hivtad, ahol csak kettesben tudtok lenni?
2020. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én utaztam volna el az ő városába. Elmentünk volna a főtérre,beültünk volna meginni egy kávét utána sétáltunk volna egyet a városban
2020. júl. 29. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szóval így nincs meg annak a lehetősége, hogy egy kamu profilos, 40 éves, szőrös csávó vagy, aki megerőszakolja az illetőt😂


Akkor szerintem el kéne jönnie. Ha tovább beszélgettek, attól nem lesz gátlástalanabb.

2020. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Cseréltünk több fotót is és videohivas is volt. De így nem tudom hogy folytassam e vele vagy hagyjam inkább
2020. júl. 29. 22:15
 5/6 anonim válasza:
Hát, ha tényleg introvertált mint ahogy írta, akkor lehet hogy "ki kell rángatnod" (persze csak finoman) a saját kis világából. Szerintem egy próbát még megér.
2020. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet. Mindaddig, amíg nem érzed azt, hogy tök felszabadult és beszédes a kommunikáció során, addig csak beszélgess vele. Ha felszabadultabb, akkor nyugodtan felvetheted a találka ötletét.
2020. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!