Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy lánynak illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak illik vasalni a haját?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mert azt vettem észre hogy a legtöbb fiú mindig ilyen hosszú vasalt hajú lányokkal vannak nekem is elég hosszú derékig érő a hajam és nagyon göndör eddig egyszer kétszer kivasaltam és azt vettem észre hogy olyankor jobban megnéztek és flörtöltek személyek velem de előtte göndören annyira nem


Lehet rendszeresen vasalnom kéne és akkor végre be is pasiznék

Mit gondoltok

Írjatok Kort és nemet is légyszi


2020. júl. 31. 12:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy flörtöltek / szemeztek velem 😅
2020. júl. 31. 12:08
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem illik vasalni a haját egy lánynak (marmint attol függ,hogy ezt hogy érted, mert én úgy értem hogy nem kötelező:D)

Az igaz, hogy van hajvasaló és hajgöndörítő is. Szerintem a természetes göndöd haj az elég ritka (és nagyon szép), es sok lány (akinek nincs göndör haja) inkább kivasalja a haját mert a haja sehogy se áll / hullámos, de inkabb kócosnak tűnik stb (pl nálam ez van,én ezért vasalom)


A lényeg hogy nézzen ki valahogy. Szerintem a göndör az ugyanúgy szép mint a vasalt, de komolyan. Igazábol, ízlés kérdése. Szerintem biztos nagyon szép vagy így is:)


17/l

2020. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan, hogy illik.

Én pl. vasalom, mert bár alapból egyenes hajam van, kifele áll a vége. Ápoltabb, ha végigmegyek vele vasalóval.

Viszont ha természetes göndör hajam kenne, inkább arra törekednék hogy szép hullámokat csináljak. Ennek meg van a technikája. Ha alapból fésülöd a göndör hajad, az csúnya. Viszont ha jól bánsz vele, sokkal szebb, mint egy unalmss egyenes. Legalábbis én ha választhatnék, göndör hajat szeretnék.

2020. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Milyen színű a hajad? Mert ha fekete akkor az számomra a legszebb kombináció. Szerintem szebb tud lenni a göndör, de kinek mi.
2020. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Világos barna napon aranyos sötét szőkés
2020. júl. 31. 13:15
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem a hajvasaláson fog múlni a kapcsolatod.


De ha neked tetszik, akkor vasald!


Ez nem illendőség, hanem divat kérdése.

2020. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a természetes ,,állagú" haj a legjobb mindenkinek. A folyamatos vasalás úgyis tönkreteszi, elvékonyítja, nem éri meg.
2020. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze tényleg ha úgy néz ki mintha nem lenne fésülve (és nem göndör) akkor lehet jobb tenni ellene, viszont hosszú távon tényleg nincs jó hatása.
2020. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
7: Kb. 10 éve vasalom naponta, semmi baja, dús és fényes. Ez használattól és hajtípustól is függ. Ha erősen vasalod, meg átmész rajta 50x, tönkre megy.
2020. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Neki tetszik a vasalt haj, de az még jobb ha befonja. Nálam a néptáncos frizura az igazi.
2020. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!