Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin-napra illik ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-napra illik ajándékot venni olyan lánynak akivel kavarunk, és bejövünk egymásnak, illetve sokat beszélünk?

Figyelt kérdés

én 19, ő 18 éves.

rizikós nekem ez az ajándékozás, mert még egyáltalán nem biztos hogy lesz köztünk valami, de hátha örülne neki, elvégre szeretem. szerintetek valami szép virágcsokor túl sok lenne? elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, nem szeretném hogy támadásnak vegye, elvégre az akkor egy 100%-os jelzés lenne a részemről. nem tudok kiigazodni rajta teljesen, szét is idegel ez a része, de gondoltam hátha pozitívan sülne el a dolog.



2018. febr. 1. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kell gigantikus rózsacsokor 2 méteres plüssel, de valami apróságot mindenképpen illene adni, jól esne a lelkének

Ha meg nem veszel semmit, az meg rosszul eshet neki

2018. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jo kerdes. Ugyan ez a problemam van nekem is. Kivancsi vagyok meg a tobbi valaszra.
2018. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy fazekat meg 1 kg tésztát és kavargassa a tűzhelyen.

FOgadjunk, egy túrós tésztát nem tud összedobni, de kavargatni azt igen.

2018. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy szál rózsa. :)
2018. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy szál?:D hát,ilyet(egy szálat) se adtam még nőnek:D
2018. febr. 1. 20:47
 6/10 anonim válasza:
45%

akk 1 szál cigi

am az ilyen kavargatós kis szüzk***ák mind ribik

dugd meg azt hagyd ott úgyis megcsalna

2018. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyre jobb..:) tehát komolyra fordítva a szót csokorral már túlzás lenne mondjuk?
2018. febr. 1. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
A csokor lehet, tényleg túlzás, de egy szál virág pont jó:)
2018. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
eleglesz egy tábla csoki vagy vagy kicsi az mindegy.. én biztos orulnék neki
2018. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy szal voros rozsa. Ha ez nem tetszik neki nem fogadja jol nem is akart semmit. De lehet hogy orulni is fog neki es szintugy nem akar. En vinnek neki aztan majd tenyleg alakul
2018. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!