Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz lányként mennem hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lányként mennem hozzá?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Megismertem egy 21 éves srácot, így ahogy chatelünk okés, de nem döntök addig míg nem találkozunk. A helyzet az hogy kb egy órára lakik tőlem egy másik városban. Ragaszkodik ahhoz hogy én menjek ki hozzá és ő majd hazahoz. Lehet én vagyok maradi, de nem tudom. Ott van az is hogyha igazán akarna látni kijönne..nem tudom mit tegyek. Hülyét csinálnék magamból, gáz ez?

2020. aug. 4. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkabb amiatt aggódnék, hogy egy idegennel találkozom egyedül egy másik városban, akinek majd az autójába is be kell szállnom. Szerintem mond meg, hogy ez neked kényelmetlen, és ha nem tudjátok megbeszélni (pl: egy harmadik helyen, ahol neked is meg neked is kell menni), akkor csá. De ez csak az én véleményem,


18/L

2020. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék el egy másik városba egy olyan fiúhoz, akit akkor látok először. Jobb félni, mint megijedni.

20/L

2020. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Valami C helyet megbeszéltek és mindketten odamentek. Az a biztos. :D
2020. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam az első válaszolónak privátban egy kis kiegészítést, ami arról szólt hogy ismertem a srácot látásból, és mostanában kezdtünk beszélgetni, és voltunk már egy társaságban is. De köszönöm hogy írtatok😇
2020. aug. 4. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is mész hozzá, ne ő vigyen haza. Első találkozásnál ez abszolút túlzás
2020. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik hely vagy ha ez neki nem megfelelő akkor megköszönöm a lehetőséget és tovább állok.
2020. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 striga ***** válasza:
100%
Ha haza tud vinni, akkor el is tudna menni hozzád ezzel az erővel. Ha nem akar ő menni, akkor inkább hanyagold.
2020. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!