Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak most? Hivjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Hivjam el vagy nem? ❤️😬

Figyelt kérdés

Ma akarok talizni azzal

a csajjal akibe szerelmes vagyok.Hivjam el? Baratnőjénél megy és nem akarom hogy a baratnője is jöjjön.Faluba jön.Most mit tudnék vele csinálni?Arra gondoltam lemegyunk a focipályára és lefekszünk nézzük a hullócsillagokat.Szerintetek jó ötlet? Sajnos itt faluba sehova sem lehet menni.Mit lépjek amikor mar eggyütt vagyunk? Simogassam? Dicsérgessem? Csókoljam meg?

Mit tudnátok ajánlani?


Már találkoztam vele de nem 2esbe jott a barátnője és az én haverom.Viszont most megint akarok talizni, de csak 2esbe vele.Jól eltudok vele beszélgetni, ha van téma.... Sokat bókolok neki, mert ténleg gyönyörű, de ő ezt nem hiszi.És azt hiszi csak azért mondom hogy jobb kedve legyen, pedig tényleg nem. Sokat beszelek vele messengere-n. Szinte minden nap 3+orat.

Szivecskét is szokott küldeni amikor elköszön vagy bókolok neki.Szeretném ha enyém lenne. Mit lépjek hogy érezze hogy kell nekem? 3hete beszelgetunk

minden nap.



2020. aug. 13. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hívd el, a hullocsillagnézés pedig nagyon nagyon jó ötlet randinak. Ne felejtsd ki a kaját, az fontos:D
2020. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg van-e kedve és közöld KETTESBEN.
2020. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De a baratnőjével is a hullócsillagokat akarja nézni.

És akkor hivjam el én?

2020. aug. 13. 12:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne úgy hogy a barátod lefoglalja a szerelmed barátnőjét?
2020. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, sajna
2020. aug. 13. 13:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne ma hanem máskor. Ha nem akar veled kettesben lenni akkor az nem jó jel vagy csak pióca a barátnője.
2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 exronin ***** válasza:
100%
Minden nap három órát ír, szivecskéket küld, és te még nem merted elhívni kettesben? Tedd meg minél hamarabb, mert mulyának fog tartani.
2020. aug. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tegnap taliztam vele,beszélgettünk egy ideig aztán megcsókoltam, simogatttam, szeretgettem,dícsérgettem.Tetszett neki.

Nagyon elengedte magát.Nekem nagyon bejött,én is neki.

Amikor takiztunk es meglatott nagyon hosszú ideig ölelt.

Összejöttünk.

2020. aug. 14. 07:14
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Naaaaa, gratulalok🤗
2020. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És közben hol volt a barátnője?
2020. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!