Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 1hete ismertem meg a fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündii01 kérdése:

1hete ismertem meg a fiút amikor a tűzoltóságon voltam gyakorlat miatt. Bejelöltem fb-n, ráírtam, beszélgettünk. Elhívott találkozni minden oké volt még utána is. De pár napja alig beszélünk, és nem hív el találkozni. El hívjam én vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A srác 22éve én 16. Amikor beszélgetünk akkor nagyon jól elvagyunk, csak nem értem miért ír ritkán és miért nem hív el megint találkozni..

2015. nov. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem jössz be neki. Ennyi.
2015. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert lehet dolga van

mennyire ritkán?

2015. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat reggel amikor felkelek írok neki, es vissza ír olyan 1-2 ora körül. Nagyon gaz lenne ha megkérdezném tole hogy nincs e kedve talalkozni valamikor?
2015. nov. 3. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinten szerintem ha dolga lenne mondaná mert nem akarja olyan helyzetbe hozni magát :D

Nem jössz be neki

2015. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van fb a telefonján, sőt, nem mindenki lóg egész nap a telefonján, még ha van is rajta net. Én sem feltétlenül szólnék, ha dolgom van, mert úgy gondolnám, hogy majd ha neked lesz dolgod, akkor meg te írsz rám ritkábban. Szerintem hívd el találkozni, én szinte biztos vagyok benne, hogy örülne neki.
2015. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár nem a témába vág, de a közhiedelemmel ellentétben nem csak a telefonon van Facebook. 22 évesen a fenének kellett volna 16 éves tinipiccsa...
2015. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!