Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan intézzem el hogy senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan intézzem el hogy senki se zavarjon meg minket?

Figyelt kérdés
Van egy lány, táborban ismertem meg, elkezdtünk beszélgetni tábor után is, de nem mentem rá, mert tudtam hogy van palija. Pár napja mondta hogy szakított a palijával mert velem akar lenni. Fura volt ez az új helyzet, de akkor már feldobtam hogy találkozzunk. A csaj 30 kmre lakik. Valószínűleg lesz szex is, szóval nem kéne hogy bárki is otthon legyen. Olyan napot választottam amikor anyám dolgozik. Az egyetlen baj a tesóm. Azt mondta mikor kérdeztem hogy mi a programja keddre, hogy elmegy önkénteskedni egy 15 kmre lévő városba. Azt nem tudja mikor megy és meddig marad, és feltűnő lenne rákérdeznem hogy pontosan mondd meg mikor mész mikor jössz. A csaj 13-14 fele ér ide, szülei hozzák, ők addig bolyonganak a 15 km-re lévő városban. Kapunk 3-4 órát a csajjal, eddig oksa, de tényleg nem kéne hogy tesóm útban legyen. Anyám csak annyit tud hogy egyik táboros spanom jön át. Nem tudom hogy őt hogyan tartsam a városban fixen arra a pár órára. Ötletek?

2020. aug. 15. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? Szerintem sokkal egyszerűbb lenne, ha elmondanád, hidd el meg fogják érteni, korral jár a szex, nyilván egyszer elkezdi mindeni, nem fog hülyén nézni rád senki. Nem kell bejelentened, hogy ti most le fogtok feküdni, csak annyi, hogy átjön egy lány, és nem szeretnétek, ha bárki is zavarna.
2020. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Talalj ki valami indokot, hogy pl. Menjen el neked valamiert mondjuk az ottani boltba vagy ha tul hamar hazaer szinten be tudod ezt jatszani hogy megkered, hogy ugorjon el neked valamiert a csajjal meg probald minnel hamarabb lebonyolitani a dolgot, de semmikepp ne legy tul gyors, nem biztos hogy a lanynak ez bejon😉
2020. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom de ha nálam próbálkoznál szexel az első randin, mire feleszmélnél otthagynálak és minden létező felületen tiltanálak.
2020. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A csajt a szülei hozzák neked, és amíg dugod, ők köröznek a szomszéd városban? Életszerű.
2020. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szülei úgy tudják hogy átjön, mert segít kivinni egy Narutós játékot. Ennyi. Csak a lányuk egyik bugyuta haverja vagyok a szemükben. Nem lesznek itt ameddig mi elleszünk, ez 100%
2020. aug. 15. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért jó ez a hazudozás.. Miért nem lehet mindenkinek a pofájába mondani az igazságot? Hm? Ennyire nehéz? Sokkal egyszerűbb dolgod lenne ha nem hazudoznál össze vissza. Mellesleg a hazug csávók egyátalán nem jönnek be a lányoknak. :)
2020. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

#6 azért jó neki hazudozni mert simán csak meg akarja dugni a csajt, ennyi.

Semmi más nem vezérli, csak hogy a kanos kis kukiját betegye a csajba.

Gondolom a csaj is ilyen 14-15 éves naiv kis liba lehet, aki nem tud mit kezdeni a hormonjaival, és mindenáron bele szeretne ülni valamibe.

2020. aug. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!