Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok hogy van ez senki sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy van ez senki sem szeretne normális kapcsolatot egy normális srácal?

Figyelt kérdés
Én 21vagyok /F vagyok egész nyáron próbálkoztam fő célom volt találni egy normális barátnőt . Nyár esti kavargatásokat kaptam . Nem volt rossz de ezek nem okoznak maradandó boldogságot .

2017. júl. 26. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21 évesen már nem vagy tini...
2017. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sokan szeretnének normális kapcsolatot.

Ha csak így belecsapsz, hogy neked most barátnőd lesz, ne csodálkozz, hogy csak esti kavargatásokat kapsz.

16/L

2017. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lélekben még lehet tini! Mondjuk lehet, hogy pont ezért nincsen... XD

De azért hajrá!

2017. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mért lennék? De hol vannak azok ?
2017. júl. 26. 16:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Én, a barátnőim, sokan.

Csak a normálisabb réteg nem az egy estés kalandokra megy, szóval ilyenek közt nem keresgélnék.

2017. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hol van az a normálisabb réteg mert én sehol nem láttam
2017. júl. 26. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak normális lányok, egyszerűen szerintem te nem őket keresed igazán.

Hogyan/hol szoktál ismerkedni?

2017. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fesztiválon jártam iletve beülős helyekre . Más legetőségem nem nagyon van mert dolgozom már nem járok iskolába pedig egyetemen pl ki lehetne fogni normálisokat
2017. júl. 26. 16:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki sem azért jár fesztiválokra és más bulikra, hogy rendes kapcsolatot találjanak, csak a legritkább esetben, amit nagyon nehéz kifogni. Lehet azért nem találsz, mert túl görcsösen próbálkozol és nem veszed észre mondjuk azt a lányt aki akarna tőled komoly, normális kapcsolatot. Hidd el nagyon sok ilyen lány van mindenhol. Próbálkozni meg bárhol lehet, persze diszkréten. Majdnem bármi jobb, mint piásan vagy piás lánynál bulizás közben felszedni valakit
2017. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Olvasd el ezt:


[link]

2017. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!