Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha a szülei nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szülei nem engedik hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
A baratnőmmel egy hónapja vagyunk együtt. Nagyon messze lakik tőlem (3 óra vonattal). Viszont nagyon szeretem és simán utazok érte annyit csak az a baj, hogy a szülei nem engedik, hogy talalkozzunk. Most ilyenkor mit tegyek? Nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem. Azt mondta hogy majd talalkozhatunk amikor elkezdődik az iskola mert koleszes, de ahova megy iskolaba az megmesszebb van (4 óra vonattal). És nekem meg nagyon sok órám. Ilyen 16-ra érek haza. Ha valaki tud segíteni akkor nyufodtan írjon. Köszönöm.

2020. aug. 16. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írjam, de sajnos nem nagyon van erre megoldás az az igazság. Ha szülei nem engedik, hogy találkozzatok, akkor sajnos nem tudtok, csak majd suli közben. Illetve de, van egy alternatív megoldás, az hogy hazudik a szüleinek, hogy hova megy, de az biztos jó ötlet? Nem tudom. Mert ha kiderül, akkor akár végleg eltilthatnak tőle, az pedig nem lenne jó.
2020. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy suli közben sem tudunk talalkozni mert ugye 4 kor érek haza. És amíg a koleszhoz érek este 8 lesz és nem érnék haza időben. Ott nem alhatok mert akkor már 3 kor elkéne indulnom az iskolaba mert 1 órányira lakom a sulitól ami pont az ellentetes iranyban van.
2020. aug. 16. 01:55
 3/5 Stark2000 ***** válasza:

Ez ennyi idősen, pláne szülői támogatás hiányában.. Én nem akarlak lebeszélni se téged se a lányt, de ha nem sikerül legalább a szülőket meggyőzni, akkor felejtsétek el inkább ezt. A távkapcsolat felnőttként is megterhelő, nagyon nem könnyű a helyén kezelni a dolgokat, szituációkat úgy, hogy tudod, hogy a másik több száz (vagy akár ezer) kilóméterre lakik tőled. Ha nincs meg a bizalom, pláne nagyon nehéz.

Próbálj esélyt kérni a szüleitől, hogy találkozhass a lánnyal, és esetleg velük is. Ha látják, hogy nem egy pedofil, kiégett 30 éves férfi irkál az ország másik feléről a lányuknak, és még esetleg normális személyiséged is van, valószínű enyhülnének.

2020. aug. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak kiábrándítani, de szerintem ez halott ügy, ahogy előttem is írták.

Tapasztalatból mondom, hogy ennyi idősen a szülők támogatása nélkül ez lehetetlen.

2020. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzet de a távolság a kis tüzeket ki oltja nagyokat fel lobbantja. Szülői engedély nélkül nagyon nehéz lesz. Esetleg pénteken félúton találkoztok és együtt lehetek valamennyit meg vasárnap vissza kíséred a koleszba. Hét közben neteztek. Sok van még hátra az iskolából? Mert azt ki kell bekkelni sajnos. De ha két ember szereti egymást nincs lehetetlen. Sok kitartást kívánok.
2020. aug. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!