Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Találkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Találkozzak vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Itt ismertem meg ezt a srácot. Sokat beszélgettünk, nagyon hasonlítunk és azt hiszem tetszik nekem. De nem találkoztunk. 7 évvel idősebb nálam.

2016. máj. 18. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leellenőrzöd valójában az-e akinek magát kiadja. FB, skype, kép, webcamera ha van rá mód.

Felveted neki jó lenne találkozni, ha azt mondja hogy oké meg érzed hogy szeretne akkor találkozni fogtok.

2016. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tett már utalást a találkozásra...én viszont még nem szeretném neki megadni a személyes adataimat.
2016. máj. 18. 15:22
 3/6 Thomika20 ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Sok emberrel beszélgettem már innen, abból kb 3 adott facebookot, vagy 4. Normálisak voltak, csak nem illettünk össze :)
2016. máj. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha találkozni akartok, szerintem menjen veled szülő. Ha 7 évvel idősebb nálad, az amúgy lehet, hogy sok lesz. Szerintem még akkor pici tini lehetsz, ilyen 11 éves, annak pl nem kéne 18 évessel összejönnie. És még szerintem nagyon gyerek vagy amúgyis egy párkapcsolathoz, főleg egy idősebbel is, akinek esetleg már lehetnek egyéb igényei is, szerintem ő idős lesz hozzád, és nem feltétlenül egészéges ilyen kicsi "manócskákra", mint amilyen te is vagy, 7 év korkülönbséggel hát most jobb szó híján rámozdulni. De amúgyis , esélyes az is, hogyha tényleg aranyos, mert ez is benne van a pakliban, akkor nem akar tőled szerelmet, csak esetleg jó beszélgetőtársnak talál, és akkor viszont rendben van a dolog. És hát szerintem , hogyha találkozni akartok, megérti, hogyha viszel magaddal szülőt is. Szülő nélkül még ne talizzatok. Aszondják, hogy az interneten bárkiből lehet bárki, szóval hogy mondhat magáról akármit, ami nem is feltétlenül igaz, ha még nem ismered személyesen. Szóval szerintem pici vagy, és egyedül még ne menj bele ilyen talikba. De mondjuk az is benne van, hogyha szülőddel mész, akkor ő meg leordíthatja a fejét, hogy hogy képzeli, hogy kicsi tinilányokkal írogat; és nem szégyelli-e magát; és akkor lehet, hogy még el is tiltana tőle, sőt, az egész nettől; vagy végig ott állna fölötted, hogy még véletlenül se nyiss meg olyan dolog, ahol üzenetet tudnál küldeni neki.
2016. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja de várjál, ehhez tényleg jó lenne a korod tudni, mert lehet, hogy mégse vagy olyan pici,mint gondoltalak.
2016. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Ja de akkoris praktikus, ha megy veled szülő
2016. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!