Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin csak ölelés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin csak ölelés volt, a másodikon lehet, hogy megcsókol?

Figyelt kérdés

Nem volt se kézfogás, se puszi, se semmi, csak a végén egy ölelés, amikor elköszöntünk. Azóta sokat beszéltünk, tervezzük a második randit. Lehet, hogy megcsókol majd?

Én 16/L,ő 18/F.



2020. aug. 24. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze. Minden lehet, de ettől te nem vagy kisegítve. Első randin én sem csókolom le egyből az összes lányt, akivel eljutunk addig, mert sokszor az első még nagyon vízválasztó és lehet, hogy nem is jön be annyira. De aki eljut a második randiig ott már általában van csók, igen.
2020. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. De ha csak a harmadikon vagy a negyediken történik, akkor sincs baj.
2020. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek akar másodikat, ha nem? Nem egy kötelező dolog az első randin a csók. Segíts neki majd, ha megint találkoztok, hogy legyen meg az a pillanat.
2020. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de semmi sem garancia


sok mindentől függ, hogy össze jön-e a csók, de szerintem jó esélyed van arra (akkor is, ha így kívülről nehéz megítélni)


szerintem nem baj, ha elsőre nem jött össze, előfordul, én sem vagyok annyira merész (pedig volt olyan is, amikor eléggé egyértelmű volt, hogy szeret)

2020. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként ezt, hogy az első randin nem volt csók, egyikünk sem kudarcként élte meg :) csak nem sietjük el a dolgot:)
2020. aug. 25. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 (4es vagyok, de mindegy)


ez nagyon jó! sok szerencsét!

2020. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm! :)
2020. aug. 25. 17:01
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg egyébként nekem még nem volt csókom, így nem is bánom, hogy nem volt az első randin, hiszen akkor még alig ismertem. Csak izgulok, hogy mi lesz a másodikon.
2020. aug. 25. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, milyen volt a második randi? :)

Amúgy én még a harmadikon sem szoktam erőltetni, hogy megcsókoljanak, pedig duplaannyi idős vagyok, mint te :) Nem kell azt elsietni, megvan annak a szépsége, ha van időd vágyni rá.

2020. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 nagyon jól éreztem magam, de csók nem volt, csak ölelés :)

Egyébként igazad van: így, hogy később következik be, vágyom rá, és várom türelmetlenül:)

2020. szept. 1. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!