Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sracok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, nektek mennyire kiabrandito, ha a lany nem tud csokolozni? (nem csokolozott meg)

Figyelt kérdés

Randizgatunk mar egy ideje egy sraccal, aki 18 eves. En 16 eves vagyok, es meg sosem csokoloztam. De ugy erzem, hogy a kovetkezo randin meg fog csokolni. Szinte biztos vagyok benne.


Kerdesem:ha benazok, az nektek, sracoknak mennyire kiabrandito? Vagy pont, hogy imponalo hogy esetleg vele lesz az elso csokom? (tenyleg semmi tapasztalatom nincs ezen a teren)

Koszonom a valaszokat!!



2020. szept. 13. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Majd megtanulof
2020. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Mindenmki aki szeret és el tudja magát engedni, sz tud csókolózni is.
2020. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító. :) nem is tudtam, hogy először csókolózik, mert jó volt vele.
2020. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A legaranyosabb! <3
2020. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiabrandito, inkabb zavaro, de ha par alkalom utan latom h raerez es van benne szenvedely, akkor jo lesz ez semmi baj :) persze mindez nem megjatszva
2020. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zvar, én se tudok nagyon, és ha profi lennék, akkor sem zavarna
2020. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En a lány szemszögéből tudok véleményt mondani. Tavaly csókoloztam először, 15 voltam, és a srác akivel ezt Megtettem azt mondta h rohadt jó volt. Ahogy állsz majd előtte és elindul a folyamat, hidd el nekem, rá fogsz érezni első alkalomkor. Ha a srác tud jól csókolni, csak csináld azt amit ő. Tudoom, ez érthetetlenül hangzik, nekem is az volt. De megtapasztaltam hogy mit jelent az abizonyos "csináld azt amit ő" mondat. Érezni fogod h mit hogyan kell csinálni. Sok sikert. 😁💯
2020. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!