Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tudom hogy nincs nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudom hogy nincs nagy jelentősége, de azért most már megkérdem, hogy a szőke haj + kék szem a nagytobbseg részére kiábrandító?

Figyelt kérdés
És nyilvan nem csak haj szín meg szemszin számít, de tekintsünk el a többitől. Valóban az ilyeafajta sracok kevesebb figyelmet kapnak toletek. Megha megnezzuk model/hiresebb helyes sracokat, mint barnahajjal rendelkeznek (?)
2019. aug. 14. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne kiábrándító?Nem értem.Szimpla genetika, senki nem tehet arról hogy néz ki. Nem a hajszín alapján döntjük el azt hogy ki kap több figyelmet, sőt sokszor még csak nem is a kinézete miatt.Bárki lehet szép/helyes hakszíntől, szemszíntől, bőrszíntől függetlenül.17/L
2019. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyeltalán nem kiábrándíto nekem bejönnek a szöke hajú kék szemű srácok, nagyon szép szöke haj kék szemmel

16L

2019. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nincs vele semmi baj, főleg a kék szemmel nem. :D
2019. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez számít, de nekem vannak ilyen fiú ismerőseim és van olyan aki így helyes meg van aki nem. (De én nem csak az arcot nézem.)
2019. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nagyon imádom a szőke kékszemű srácokat mindig egy szőke hergeg ugrik be róluk.

16L

2019. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőim többsége kifejezetten a szőke, kék szemű pasikra bukik. Szerencse, mert nekem meg a mediterrán típus tetszik, úgyhogy nem veszünk össze rajtuk :)
2019. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát eléggé... Németországban talán több szerencséd lesz!
2019. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha valakit megszeretnék, akkor mind1. Mert ez nem olyan dolog h jujj de ocsmány leszel tőle.


De ha választanom kellene egy teljesen ugyanolyan csak hajában eltérő pasi között, úgy h az egyik szőke a másik barna. Kérdés nélkül a barnát választanám


Nem jönnek be a szőkék

2019. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat
2019. aug. 15. 18:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Én elég sok lányt ismerek akiknek tetszik ez a kompozíció. Egyébként nekem is tetszik.

De ahogy írtad nem csak ez számít, szóval nem ez lesz a döntő dolog.

2019. aug. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!