Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire bunkó, hogy el sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bunkó, hogy el sem jött a randira miközben írta hogy már ott vár rám?

Figyelt kérdés

Találkozni készültem egy lánnyal, akit tinderről ismertem meg. Megbeszéltünk egy találkát, minden fasza. Aznap indulás előtt kérdeztem, hogy akkor jön? Válasza igen. Odaértem a megbeszélt helyre, nem találtam sehol. Megkérdeztem hol van, azt mondta ott volt de elment. Vártam egy kicsit. De amikor már az írásban láttam, hogy csak szórakozni akar, el is mentem.


Volt egy ilyen gyanúm, hogy valami nem okés, mivel néha furán válaszolt.



2020. szept. 17. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20/10 bunkóság.
2020. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
vagy a lány cseszett ki veled, vagy alapjából fake account volt
2020. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

egy időpont volt megbeszélve, és te akkor ott voltál pontosan?

ha igen, akkor fog fel úgy, hogy megszabadultál egy jellemtelen, embertelen lánytól.

2020. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenekkel szoktak szórakozni az emberek.
2020. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha időben erkeztel oda, akkor sajnos egy fake, vagy egy nyomorék ember volt.(nem biztos hogy lány volt)
2020. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lehet, hogy végig valami unatkozó pasi szórakozott veled, bár szerintem most már úgyis mindegy, hiszen nem lett belőle semmi.
2020. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg jobb így. Igaz én is tartottam ezektől, csak a szerelem hiánya elvakított 😅
2020. szept. 17. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bunkó volt sajnos veled . Sajnálom .
2020. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb bunkóság.


Egyszer az egyik ,,barátom” se szó se beszéd, nem volt ott a megbeszélt időben és helyen. Azóta nem álltam vele szóba. Ennek már két éve..

2020. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

En a tinderen csak osbunkokkal talalkoztam (tobbszor toroltem is az appot a telefonomrol), egy ferfit kiveve. Az az egy sokkal alacsonyabb es fiatalabbnak, tunt, mint en, 150 km-re tolem. Valojaban nem is tudom, miert klikkeltem ra :D

Es bang, teljesen meghoditotta a szivem, nagyon szeretem :)))

Mindig tisztelettel banik velem, sose bantana, nem csinalna ilyet, mint ez a tirpak csaj.

Neked is sok sikert, ne add fel.

47n

2020. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!