Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire sok, mennyire hat ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sok, mennyire hat ki kesobb mindenre?

Figyelt kérdés
Ha a lany 17 eves es a fiu 25korul van, lehetséges h jol ki fognak jonni? Vagy nem lesz gond a korkulonbdeg? Fog valami valtozni? Kivancsi vagyok minden opciora ezzel kapcsolatban.. :)
2018. febr. 4. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egy 17 éves még csak tanulja az életet és bulizik, felfedezi a világot,stb...

Míg egy 25 éves már felnőtt ember és elméletileg dolgozik, illetve ő már megtanultam az alap dolgokat.

Ez attól is függ, hogy ki mennyire intelligens és hogy a kisebbik pl tegyük fel, hogy érettebb a koránál, a nagyobbik pedig éretlen és gyerekes.

Sajnos nekem egy ilyen kapcsolatban volt részem, de semmi jó nem sült belőle ki.

Ugye a 17 évesnek is és a 25 évesnek is más vágyaik vannak és azt nem biztos, hogy tudja az egyik teljesíteni.

A lány még biztosan lesz másba is szerelmes.

2018. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy szereted e. És az,hogy téged viszont szeretnek e .

Ha ez megvan. Lehet szépen tervezni együtt. És ez a fontos, együtt kell tervezni, megbeszélni mindent.

Gyerekre még felesleges tervezni, de az együtt , ami itt a lényeg.

Lehet nem ugyan azt akarjátok az életben, de egymást tudjátok támogatni, vagy így vagy úgy .

2018. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez gáz
2018. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint jobb ha a lány fiatalabb. 10 éven belül ez nem számít nagy korkülönbségnek. Azonban sok múlik azon, hogy a korához képest ki mennyire érett személyiség. Az is számít, hogy ahogy telik az idő mennyire tudtok egymásra hangolódni. Nagyobb korkülönbségről is hallottam már. Tehát egymagában a kor nem annyira számít. Ha fordítva lenne, a lány lenne idősebb azt én is cikinek érezném. Bár erre is volt már példa
2018. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!