Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy romantikus éjszaka 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy romantikus éjszaka 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
az az igaszság hogy bármi féle hotel vagy wellnes szállodája 18kortol lehet csak bejelentkezni és most lesz az évfordulónk és nem sokára leszünk csak 18 évesek. Szeretnék egy kettesben töltött éjszakát vele de sajnos nem tudom hol(budapesten lakunk) ha van bármi féle ötletetek meghallgatom szivesen köszi előre is😁

2020. szept. 19. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Bookingon keressetek szállást. Én most 24 éves vagyok és kb 16 éves korom óta egyedül, haverral vagy a párommal megyek hotelbe. Míg nem voltam 18 sem volt problémám ebből. Alkohollal nem szolgáltak ki, de az mellékes. Ezen kívül teljes értékű szálló vendég voltam mindenhol. Kis panziótól kezdve, hostelen át a 4*-os wellness szállóig abszolút mindenhol..
2020. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzáteszem saját névvel, saját adatokkal, nem pedig szülő vagy 18 éven felüli haver adataival. ;)
2020. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem kérd meg anyukad hogy jelentkezzen be:) tudom h optimista vagyok

😂

2020. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat❤❤❤
2020. szept. 22. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tudtok ajánlani jó helyeket ami mégsem annyira drága elfogadnám😁
2020. szept. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!