Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek romantikus, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek romantikus, ha egy fiú éjszaka a lány ablakát megdobálja kaviccsal mint az amerikai filmekben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Rad hivnam a rendorseget.
2017. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
53%
Futaaas
2017. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
És milyen romantikus lesz ha betöröd az ablakot, és megjelenik nálad az üveges a számlával:-D
2017. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy kis kavicstól nem törik be. Ha mégis, elfutok :D
2017. okt. 28. 19:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont mostanába történt velem ilyesmi. Már este volt s a bandának egy része (6-7 fiú) arra jártak ahol lakom. Nagyon apró kavicsokkal ők is az ablakom párszor megdobták... A vége az lett hogy lehívtak s beszélgettünk, hülyéskedtek. Nekem jól esett hogy gondoltak rám. A kavics a jobbik eset mert nem egyszer volt hogy télen felordibálták az egész utcát... 😂😂
2017. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer régi haverok dobálták meg az enyém, hogy kihívjanak... mélyalvó vagyok, fater előbb hallotta meg, és kiengedte rájuk a kutyát, aki szépen összeterelte őket.

Ilyesmire számíts, ha még be is mutatkozol az új apósnak, mint udvarló, akkor ne lepődj meg, ha véletlenül megharap a kutyus. :D

2017. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az új após a tengeren túlon van ;)
2017. okt. 28. 19:49
 8/14 ironhide12 ***** válasza:
60%
Ha az apja nem szalad ki egy baseball ütővel és nem veri szét a fejed akkor még lehet romi is :D
2017. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Ja főleg az ha izombol be is tori az ablakot es mielott a szulok benyitnanak a szobaba a karjaiba hull a lany az ablakbol de a gyereknek nincs karja ezert egy hatalmas eses lesz a vege:D ez romantikus szerintem. :d
2017. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon romantikus, én szerintem első mérgemben, amiért felébresztettél, elküldenélek a fenébe.


Vagy apám ütne agyon :D

2017. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!