Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik. Láttam már párszor és normálisnak tűnt.

A gond az, hogy 19 éves korom ellenére nem sok tapasztalatom van a lányoknál. Ez köszönhető az introvertáltságomnak és az önbizalomhiányomnak, ami talán most már csökkent egy kicsit.

Amit rólam érdemes tudni, hogy nem vagyok a társaság középpontja. Van 1-2 haverom, meg barátom, de ennyi.(Ezt csak azért írom, hátha segít a válaszolónak.)

A kérdést azért írtam ki, mert már sok lánynál elbaltáztam (vagy nem is volt esélyem), és hátha valaki tudna segíteni, hogy ez most ne így legyen.

Egyébként én végzős vagyok, a lány pedig 9-es.

A válaszokat előre is köszi és bocsi, ha hosszú lett.



2020. szept. 25. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De hát ahhoz, hogy erre választ adhassunk a lányról is tudnunk kéne valamit. Hisz sok lánynak más és más jön be.

Ha még sosem beszéltetek, akkor menj oda és kezdj el vele beszélgetni, hogy tetszik neki a suli, miért ezt a sulit választotta, mit szeret csinálni? Bármi általános téma, hogy kiderüljön, hogy a személyisége is tetszik e nekee vagy csak a külseje. Illetve hogy az is kiderüljön, te az ő esete vagy-e. Ha jól alakul a beszélgetés vagy ha már beszélő viszonyban vagytok, akkor csak szimplán kérdezd meg, hogy suli után, vagy akár hétvégén nincs e kedve egy fagyihoz/sütihez/sétához/bármihez.. csak lazán és bátran!

2020. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak írj rá.
2020. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!