Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöhetnék össze egy...

Hogyan jöhetnék össze egy nagyon duci lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a duci lányok, de ahol én lakom, nem igazán találkozom ilyen lányokkal, vagy pedig félénkek, nem mernek ismerkedni, és azt hiszik, hogy csak az ágyig kellenének...

Hogyan ismerkedhetnék ilyen lánnyal? Ötlet?

17F



2014. szept. 15. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Keresgélj különböző gyors éttermekben, hívd meg egy extra menüre hidd el azonnal a karjaidba esik.
2014. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is 20/F
2014. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sajnos nekem is:/
2014. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

milyen az nagyon duci?

és az ilyen lányok hogy jönnek be?

14/l 157 cm, 48 kg - szóval én is elég duci vagyok, de sosem jövök be egy fiúnak se. fenekemen nincs nagy túlsúly, de azért kicsit nagy, a vállam egyvonalban van a csípőmmel, medencém kicsit kiugrik, hasamon van felesleg. és soha senkinek nem kellek.


szerintem ne feküdj le vele rögtön, hanem csak ha már tényleg megbízik benned.

2014. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kedves 4.Te nem vagy, nem lehetsz duci.
2014. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A kövérekkel nem nehéz összejönni. Nem kell helyesnek lenned vagy ilyesmi, elég ha érdeklődő vagy, ők bárkinek örülnek, mert nekik is van libidójuk.

Bocs, ha bárki magára vette.

2014. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda srác, legalábbis mások elmondása szerint. :)

Úgyhogy nem -nekem már csak ez jut- alapon szeretnék duci lánnyal megismerkedni hanem mert valóban ők tetszenek!

2014. szept. 17. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
duci vagyok kb plusz 15 kg van rajtam:d én azért nem ismerkedek, mert rohadtul félek hogy csak röhej tárgya leszek utána a haverjainál. a bókokat meg ilyesmiket meg észre se veszem, mert mindent támadásként bántásként reagálok le.. szerintem sokan vagyunk így ezzel, nem tudsz mit tenni.
2014. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is duci vagyok,de szerintem elég az,ha lefekteted a lapjaid,és megmondod,hogy komolyak a szándékaid. Egy duci lánnyal sokat kell beszélgetni,hogy megnyíljon,és ne csak egy bezárkózott zsákrucit viselő lány legyen..ezt saját magamról tudom :)
2014. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!