Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Napok óta beszélek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta beszélek egy lánnyal, de elég érdekes a helyzet? Valaki segít? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval pár napja beszélek egy lánnyal, még nem találkoztam vele élőbe se, ugyanis csak egy haveromon keresztül ismerem, nem személyesen. Beszélek vele azóta is viszonylag rendszeresen, de szinte mindig én érdeklődőm felőle, mivel még alig ismerem, szoktam neki feltenni elég sablonos kérdéseket, de persze csak azért hogy megismerjem jobban, de ő sose kérdez vissza, én szoktam valamikor magamról mondani a dolgokat, bár persze mérsékelten, nem akarom hogy azt higgye hogy nárcisztikus vagyok. Szerintetek ez azért van mert nem érdeklem? Tényleg nem tudom, mert alapból nevettetem már meg, meg mondta is hogy cuki vagyok ilyesmi, szóval össze vagyok zavarodva kicsit. :(

2020. okt. 13. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Olyan csajokkal én nem szoktam foglalkozni aki 1-2 nap chatelés után sem kezdeményez beszélgetést vagy legalább nem kérdez tőlem magától dolgokat. Tapasztalatból mondom, hogy csak időpocsékolás hidd el. Esetleg annyi, hogy hátha lesz a közeljövőben valami rendezvény ahol a közös haverotok által ott lesztek mindketten és akkor élőben van esély jobban ismerkedni.
2020. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:
14%
Én olyan lánnyal sem kezdenék, aki azt mondja nekem, hogy "cuki".
2020. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Felejtsed el. Ilyen csajokkal nem lehet mit kezdeni, akik nem érdeklődnek irántad, meg te erőltetted csak a beszélgetést, részéről ő nem is foglalkozik veled, ha nem írnál rá, meg ha még kérdezni sem kérdez. Nem vagy számukra fontos. Ezekkel a csajokkal wc közben jó beszélgetni, amíg nyomod ki a kolbászt, meg amikor tömegközlekedéssel utazol ide-oda, ha éppen kedved támad beszélgetni, amúgy full időpocséklás ezen kívül ők.
2020. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is ilyen vagyok. Meg kell hozni a kedvem a beszélgetéshez. Nem fogok illemből megkérdezni semmit.
2020. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, 2.: úgy értettem, hogy mondtam neki egy "bókot" végülis, és arra írta, viszonzásképpen. 1;3.: igen ez sajnos jogos. 4.: feltételezem, lány vagy, ez oké, de például téged, milyen téma az, amitől elkezded fosni a szót? tegnap előtt tudtam vele tök sokat beszélni, mert akkor éppen a sportról volt szó, és akkor tényleg visszaírt gyorsan, ilyesmi, a másik meg, mennyit kéne ahhoz beszélnem vele, hogy ugyan ő is érdeklődjön már felőlem ha napok óta beszélek vele, és még nem koptatott le?


Szerintetek jó megoldás lehet, hogyha most nem írok neki pár napig, és így tesztelem hogy ír-e?

2020. okt. 13. 17:55
 6/8 anonim válasza:
100%

Kezdeményezz egy személyes találkozót, hivd el hétvégén egy sütire vagy ilysymi

ott minden kiderül

Egyáltalán vevő-e rá, és ott hogy viselkedik. Lehet hogy simán ilyen típus, hogy úgy kell kihúzni belőle mindent, nem tudja mit kérdezzen stb.

2020. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, akartam természetesen, hány nap beszélgetés után kéne megkérdezni kb? :D
2020. okt. 13. 18:51
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem hét vége fele nyugodtan kérdezz rá hogy mit csinál hétvégén és lenne e kedve elmenni vhova (irj valami olyan helyet amiről tudod hogy szereti)
2020. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!