Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan/hova hìvjam ki a fiùt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hova hìvjam ki a fiùt aki tetszik a születèsnapomon. Jó ötlet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Igazàbòl ennek a történetnek rengeteg a mùltja.

Röviden, nem olyan rég volt egy kedves pillanatom, amikor beszèlgettünk (sokszor találkozunk barátokkal)és megölelt olyan kedvesen szorosan. Egy adott alkalommal amikor nagyon kivoltam megkérdeztem, hogy jelentett-e neki valamit. Azt mondta,sajnàlja nem akar megbàntani de nem gondolt bele semmit. Eléggé rosszul érintett. Most szombaton lesz a születésnapom, (bár még nem biztos a koronavìrus miatt kiengednek) de ha igen, ki szeretnèm hìvni és vele tölteni a napot(egyértelműen nem az egészet csak délbe kimegyünk és délután-estefele haza). Viszont nem szeretném ezt semmiképp egy afféle "szülinapi ajàndéknak" beállítani, csak egyszerűen vele akarom tölteni azt a napot. De azt sem tudom, hogy hogy hívjam ki, mert elég sok mindent visszahallottam, de nem akarom, hogy azt higyjék nagyon nyomulok, pláne hogy ez nem a lány dolga, de nagyon oda vagyok ezért a fiúért. Mit tanácsoltok, hogy hívjam ki, s ha elfogadja akkor hova menjünk? (Megesett hogy baráti közegből elhívtam sétálni kínos volt semmi téma végül vissza kellett menjünk).

Előre is köszönöm.

Lány.(3 év diferencia) :)



2020. okt. 19. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ha megbántalak, de szerintem nem a szülinapodon kellene elhívnod. Ezzel tudat alatt egy kényszert helyezel rá, mert a te napodon nem akar bunkó lenni veled és elfogadja a meghívást mindenképp. Inkább egy sima napon jelent sokat, ha akkor is elmegy veled.
2020. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem köszi az őszinteséget. De gondolod tudná hogy szülinapom van? Mármint én nem mondanám el neki. Bár mondjuk a facebook... s ha levenném s max az esemény után visszaraknám? Értem mire célzol. És ha máskor hívnám el akkor hogy tegyem? Tellljesen nem akarok nyomulòsnak tűnni. Minnél lazábban.
2020. okt. 19. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már múltkor megmondta, hogy nem gondolt bele semmit, nem hiszem, hogy van esélyed nála, szerintem nem jó ötlet.
2020. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagolnod kéne, ő korrekten megmondta, hogy nem gondolt bele semmit.
2020. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem elkene hivnod. Képzeld el hogy ugy valnK el utjaitok hogy nem mondtad el neki és nem is adtál neki esélyt.

Hívd el és mondd el neki hogy szereted. Ha

2020. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi veletlenul elkuldtem, folytatom... ha o nem igy erez irantad akkor sajnalom csak baratok lehettek...

Én sajnos nem tudok adni jobb tanácsot, mert egy kiszemeltem volt/van csak neki sajnos lett baratnoje tehat az eselyem nala szinte 0.

2020. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!