Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Volt, h utólag megbántátok, h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, h utólag megbántátok, h visszautasítottatok vkit?

Figyelt kérdés
És volt, h vki mégiscsak egy pár lett az illetővel? Hogy fogadta, h mégiscsak benne lennél a dologban? Mennyi idő után kerested őt?

2020. okt. 24. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer volt egy csaj, aki úgy tapadt rám, szó szerint zaklatott. Egyáltalán nem bántam meg
2020. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kérdés mi volt az ok , hogy visszautasítottad?
2020. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
"úgy tapadt rám, szó szerint zaklatott" nem elég ok?
2020. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a kérdezőhőz szoltam :)
2020. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyik barátnőm visszautasított egy srácot, barátok maradtak, majd egy évvel később összejöttek. Fél évig voltak együtt, nem lett jó vége. Ha egyszer visszautasítasz valakit, annak többnyire oka van, ami lehet, hogy nem azonnal látható, de idővel ki fog derülni.


Viszont mivel az emberek is képesek változni, azt mondanám, hogy minimum 2-3 év legyen a visszautasítás után, mire újra próbálkozol.

2020. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És ha pár hónap után jöttem rá, h hülyeség volt visszautasítani? Megijedtem, mert komplikált a sztori. Hagyjam most már békén? Bevallom ghostingoltam akkor..ő meg keresett engem.

Amúgy 22/f

2020. okt. 24. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

1-2 ilyen kapcsolatom volt már.


Mármint, hogy nem lett belőle semmi, nagyon bánom. Soha nem jön vissza az a pillanat és az a lehetőség. Az utolsó ilyen után (kb 4 éve) nem mondok nemet, csak ha tényleg esélytelen. Nem tudnám megbocsáltani magamnak, az eddigieket sem tudtam.

2020. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7!

Utólag egyiket se tudtad rendbe hozni?

2020. okt. 24. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

#8

Azokat nem lehetett már. Az egy pillanat volt mindegyik mokor dönteni kellett és nem ment akkor a dolog. 1-2 hét múlva meg már késő volt. Az ott és akkor elment, nem lehetett rajta változtatni. Pedig mindent megadnék azért hogy az egyik ilyen pillanatot visszakapjam, azt bánom a legjobban, de késő 😔

2020. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha ő keresett, benned meg annyi nem volt, hogy válaszolj, hagyd. Ne szórakozz vele.
2020. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!