Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánynak elmondom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak elmondom az érzéseimet hogy szerelmes vagyok belé, vannak érzéseim de közbe ő meg másba szerelmes és ha utólag tudom meg ezt mert nem mondta el . Miért csinálta ezt? Mire volt jo ez neki?

Figyelt kérdés
Sokat kedveskedtem neki apróságokkal,meglepetésekkel hogy közelebb húzzam magamhoz hátha lehet köztünk valami.. elmondhadta volna idöközbe és megkiméltem volna magam ettöl és öt is...Nem értem!
2019. aug. 28. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálta mert nem tudta hogy te mit akarsz tőle. Sok olyan lány van akik nem ismerik fel ha egy fiú szerelmes beléjük. Valószínűleg azért nem ismerte fel a helyzetet mert már a nagyon sokadik voltál aki próbálkozott nála, és a sokadik akit elutasított. És vannak olyan lányok akiket nem zavar hogyha tudja valakiről hogy szerelmes belé, attól függetlenül ugyan úgy barátként tekint rá
2019. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak én nem a sokadik akartam lenni hanem EGY ! De sajnos ennyi volt... ezekután már nem akarok semmit tőle .. kellett egy kis idő mire elmultak az érzések felé...már csak a MIÉRT van bennem.. nem ő volt az egyetlen akiért oda voltam.. de ő vele képzeltem el komolyabban... Nem fogok azon se csodálkozni ha egyszer tényleg majd akar egy lány tőlem valamit esetleg belém szeret és én elfogom utasítani akármilyen szép legyen vagy kedves.. nem akarok már abba a hitbe lenni hogy bármi is alakulhat egy lány és én köztem !!! Elég volt ebből... !!
2019. aug. 28. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég negatív útra terelődtél. Igen,össztörte a szíved egy lány és ez baromi nehéz. Időre lesz szüksége, míg tiszta fejjel tudsz gondolkodni, de tényleg nem ő volt az egyetlen lány a világon. És lehet tényleg nem hibás,mert nem vette észre. Lehet,hogy szeretted,de ő akkor is csak egy volt. Majd lesz más,aki viszonozza az érzéseidet.
2019. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jol esik ilyet olvasni... viszont az utolsó mondatodba már bizonytalan vagyok... ezzel a lánnyal igy voltam. Reméltem hogy viszonozni fogja majd de nem így lett...
2019. aug. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!