Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek? Nagyon ideges vagyok🥺🥺

Figyelt kérdés

Szerdán délután megyünk a sráccal kávétni. Nagyon rég voltam ennyire ideges, konkrétan aludni sem tudok. Tudom,hogy csodát nem várhatok ettől a kérdéstől, de megnyugtat😝. Szóval van valami tippetek?


Ő 18/f

Én 16/l



2020. okt. 27. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez furcsán hangozhat, de ne vedd komolyan a randit. Próbáld elengedni magad, mintha nem számítana, mintha ez csak egy sima találka lenne. Ez ellentmondásosnak tűnhet, de magabiztosabb leszel ha nem úgy tekintesz a randira mint,, életed esélyére", ne tervezd meg előre a fejedben a párbeszédeket, hogy mire mi lesz a válaszod (tudom hogy nehéz :D), járjon az a fejedben hogy szép vagy, okos vagy, van önbizalmad vagyis ha ez a randi nem jön össze, akkor sincs semmi, hiszen annyi lehetőséged van még. Ha átállítod az agyad erre a látásmódra sokkal ösztönösebben, természetesebben fogsz viselkedni, és a fiúnak se fog úgy tűnni hogy megjátszós, nyomulós vagy ,,mindenszavadlesem" lány vagy.(Ez nem azt jelenti hogy át kell váltanod ilyen,, leszarom" stílusba, de a lényeg hogy jól érezzétek magatokat, és ha te sem görcsölsz, hanem látszik hogy korlátok,

gátlások nélkül élvezed a programot, az egyértelműen látszódni fog rajtad és sokat dob az összképen, na meg a srác is tudni fogja hogy jól érzed magad vele) Innentől mindent tégy úgy ahogy szeretnél, tudom hogy sablonos a,, csak légy önmagad" tanács, pedig ez a lényeg, hogy megismerjétek egymást, azt pedig élőben fogjátok megtapasztalni, nem chat útján, úgyhogy a lényeg; nagy levegő, engedd el magad, semmi nem múlik ezen, pláne nem egy első randin, ahol általában nem sikerülnek tökéletesen a dolgok, csak érezzétek jól magatokat, a többi úgyis jön majd magától:)

Remélem segíthettem és hogy nálad is beválnak a tippek, úgyhogy sok sikert, hidd el menni fog!! :)

2020. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
kávé nem jó! ha ideges vagy akk 180 lessz a vérnyómásod meg fosni fogsz tőle..
2020. okt. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Na sikerült elaludni?

Majd írd meg milyen volt a tali. :)


Egyébként az első jót írt. :)

2020. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell idegeskedni, add magad, és jó lesz minden. Ha szeretnéd, majd írj, milyen volt :)
2020. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is tökre izgultam.

Bár aludni azért tudtam.

Aztán, amikor találkoztunk, hát mondanom sem kell. Képzeld el, hogy el kezdtem nevetni...

Előtte csak neten beszéltünk, és ahogy megláttam nevettem. És nem tudtam abba hagyni. 😂 de ennek ellenére nagyon jó volt. Össze is jöttünk. És már 3 éve együtt vagyunk. :)

2020. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engedd majd el magad. Ebben segíthet az is ha kimondod amit gondolsz. Pl: Hú amúgy elég feszült vagyok, mert nem mindennapi az hogy ilyen helyes sráccal randizzak :).

Vagy ha beüt a csend: Megjött a kínos csend is a beszélgetésbe. Szerintem jobb ha megtörjük :). Az ha oldod ilyen mondatokkal a feszültséget akkor könnyeb a társalgás. Fontos hogy mutass jeleket! Ha pl vevő vagy arra hogy kézenfogva sétálj vele akkor ne tedd zsebre a kezed, hanem esetleg "véletlen" érjen hozzá a kezed az övéhez. Ha igazi férfi akkor lépni fog. Témák amikről sokat lehet beszélni: családod/családja, suli, tervek a jövőben, hogy mi szeretne/szeretnél lenni majd ha nagy leszel, vicces/ciki/izgalmas sztorik, hobbi, zene, meséld el a napod/heted. Remélem segítettem valamit. Ha kérdés van kérdezz! :)

2020. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyit szeretnék mondani hogy te vagy a lány szóval semmi dolgod sincs csak beszélgessetek. Neked még az egyéb kezdeményezésekkel se kell bajlódnod, mint nekünk fiúknak. Ha minden jól megy vezeti a randit.

6. voltam

16/f

2020. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?😊
2020. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült??
2020. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát amúgy, tényleg milyen volt. Azt írtad mesélsz.:)
2020. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!