Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randizni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni a kiszemeltemet? Hova vigyem el (Budapesten belül)?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
*nem akarok beégni nála, sem az osztály előtt
2020. nov. 4. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyban függ attól, hogy mennyire ismered. Mennyit beszéltél vele korábban...

Először inkább csak beszélgess, ismerkedj vele. Témázgassatok, így kijön, hogy kölcsönös-e a szimpátia. Aztán, ha közelebb kerültetek, hívd el egy kávéra.

Nem vagyok pesti, de biztos van egy rakás kávézó.

2020. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
* Sok sikert!:)
2020. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, tudok egy jó helyet, ahova szeretnélek elhívni😊"

Nem tudom mit szerettek, de lehet ez bármelyik Cafe frei, A Harry Potter témájú kávézó, Csopa, bármelyik múzeum stb.

Mivel te hívod meg őt ezért illik neked fizetned (ha fiú vagy, ha lány). Azonban ha felajánlja, hogy ő fizet vagy legalább a részét nyugodtan fogadd el.

2020. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én azt szoktam javasolni a kisfiamnak, hogy lazán kell ehhez hozzá állni. Ne félj, hogy beégsz, hogy nemet mond! Ha nem kérdezed meg, soha nem tudod a választ. Nem szégyen, ha valaki tetszik! Vállald fel! Ha nemet mond, akkor humorosan vedd tudomásul, mondd, hogy nem adod fel és kacsints egyet. Egy hétig hanyagold, aztán újra próbáld meg. Ha a fiúk cikiznek, nyugodtan mond, hogy igen tetszik a lány! Sőt kérdezd meg, hogy nekik ki tetszik? Hidd el nincs olyan fiú, akit még nem utasítottak el! A lényeg, hogy reagálsz. Ha összetörsz és elkullogsz, az a ciki. Légy férfi, fogadd el az elutasítást is, de jókedvűen. És hagy időt az újabb próbálkozásnál, de ne add fel.
2020. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki: Van kedved sétálni egyet? Elmehetnénk a Szigetre (Margitsziget), vagy felmehetnénk a Normafához, onnan lefelé lehetne egy kis erdei sétát is tenni, előzőleg nézegessed meg a túraútvonalakat, persze attól függ, ő mit szeret. Vagy kérdezd meg tőle, mihez lenne kedved, hova menjünk - de ne discóba vidd, mert ott két mondatot nem fogsz tudni beszélgetni vele. Vagy menjetek fel a Várba, olyan hangulatos utcácskái vannak.
2020. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh ez nem tudom mennyire aktuális még, de írd neki hogy lenne kedved velem eljönni pár tök jó helyre?

És innen akkor adódik hogy hová, mivel Pest nagy sok lehetőség van, miért kéne csak egy helyre menni. Én imádok sétálni, szóval Normafa, Kopaszi gát, mondjuk a parlamentnél is lehet jókat sétálni. Az ilyen első randiknál jobb ha inkább többet beszéltek. Sok sikert.

2020. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!