Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nincs önbizalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs önbizalmam a kiszemeltem előtt?

Figyelt kérdés
Meg se birok szólalni mikor találkozunk. A legjobb barátja az enyém is, és mondta hogy a kiszemeltemnek is tetszek. Csak mindig elpirulok ha meglátom stb... Hogy győzhetném ezt le?

2019. szept. 10. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem az a tapasztalatom, hogy ha nagyon ráparázol, nem lesz belőle semmi.

De nem írtál kort és nemet, Kérdező. Így nehéz hasznos tanácsot adni.

2019. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 16 ő pedig 18
2019. szept. 12. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint lány vagy?

Szerintem nagyon aranyos. Nekem pl tetszene is, hogy akinek udvarlok, kicsit zavarba jön emiatt. Látom, hogy nem vagyok neki közömbös és ez nagy pluszt ad. Gondolj erre, hogy ezt ő jó jelnek könyveli el. Akkor lépni fog és majd szépen lassan egyre lazábban beszélgettek majd. Meg azért adj még jeleket neki, hogy hajrá. :D

17f

2019. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!