Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit tegyek ha nincs önbizalmam a kiszemeltem előtt?

Meg se birok szólalni mikor találkozunk. A legjobb barátja az enyém is, és mondta hogy a kiszemeltemnek is tetszek. Csak mindig elpirulok ha meglátom stb... Hogy győzhetném ezt le?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, kiszemelt, Crush, tini

szept. 10. 20:36  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Hát nekem az a tapasztalatom, hogy ha nagyon ráparázol, nem lesz belőle semmi.

De nem írtál kort és nemet, Kérdező. Így nehéz hasznos tanácsot adni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én 16 ő pedig 18

# 2/3Időpont szept. 12. 13:45 Privát üzenet

Ezek szerint lány vagy?

Szerintem nagyon aranyos. Nekem pl tetszene is, hogy akinek udvarlok, kicsit zavarba jön emiatt. Látom, hogy nem vagyok neki közömbös és ez nagy pluszt ad. Gondolj erre, hogy ezt ő jó jelnek könyveli el. Akkor lépni fog és majd szépen lassan egyre lazábban beszélgettek majd. Meg azért adj még jeleket neki, hogy hajrá. :D

17f

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 14. 15:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani programötleteket, amikre lenne esélyem rávenni a ‘kiszemeltem’?
A barátom kiszemelte tegnap elég bunkó volt ma pedig az én kiszemeltem volt nagyon bunkó velem lehet hogy tesztelnek?
10. osztályba járok és tetszik egy új 9. es lány. Még nem volt kapcsolatom és kevés az önbizalmam ezért nem tudom hogy menjek oda hozzá és kérjem el a nevét, mert attól félek...
Mit tegyek ha a kiszemeltem nem akar velem találkozni?
Miért nem keres a kiszemeltem a 3. randi után?
Hogy növeljem az önbizalmam és Hogyan imponáljak egy fiúnak? 15/L

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!