Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy igazad van 10-es. Sokat számít az is, hogy előtte tartottuk a kapcsolatot messengeren. Ha teljesen ismeretlen és jól sikerül, akkor egy arcra puszival biztos nem ront el semmit.
2020. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak a 4.-en volt! :D

A srác nem akarta elsietni a dolgot, szerintem jó is volt így. Az előtte lévő randikon ölelés volt csak.

Ha a srác az elsőn megpróbálta volna, én valószínűleg elvből nem engedtem volna, hiszen alig ismertük egymást. Hiába volt szimpatikus a fiú.

2020. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
9 és 11 vagyok. Az a veszélyes, hogy sokszor friendzone lesz a vége, ha nem lép a sráv, de ez lányfüggő. Valakinek később valakinek korán jobb. Rá kell jönni a randi során :)
2020. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
13-as hány éves vagy te? Ha az első randi után friendzone-ba kerülsz annak nyilván oka van, és attól még, hogy ledugod a nyelved a torkán nem fogod bebiztosítani magad nála. Ahogy a "friendzone" sem jelenti azt hogy minden veszve van. Az, amiről te beszélsz, az nem párkapcsolat meg szerelem, hanem kavarás. Ha küldesz neki virágot esetleg randin kívül, vagy valami szép klasszikust, nyilván érteni fogja hogy nem vagy közömbös iránta, nem kell egyből a csulás részhez ugrani.
2020. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Mi az első randin már le is feküdtünk..ez van,négy éve együtt :-)
2020. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
89%
ELSŐ RANDIN NE CSÓKOLD MEG! Ártani fog a kapcsolatotoknak, és valószínüleg beijed a lány és elszalad.
2020. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!