Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj ha mindig én írok elsőnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha mindig én írok elsőnek egy nap? Lányok/ fiúk help

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgetek és remek az összhang még úgy minden. De mindig én írok rá először egy nap. Miután írtam meg dumálunk utána ő is szokta kérdezgetni meg ilyenek + hajnalokig beszélni szoktunk csak hogy ő még az egy hét alatt sose írt elsőnek:( és szerintetek ez rossz jel? Vagy lányok ilyet miért csinál egy lány?

2020. nov. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy csak alszik? Én nagyooon sokáig szoktam aludni így általában a párom ír nekem először,de ő tudja hogy ilyen vagyok és elfogadta (nem nagyon van más választása :D)
2020. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elérhető + órája van reggel neki is :(
2020. nov. 17. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor ismerkedtem egy fiúval akkor szinte már mindig alig vártam, hogy írhassak neki reggel, szóval rászoktam arra, hogy egy pár napig írtam neki először én, amikor én keltem korábban, volt amikor pedig megvártam hogy felébredjen és ő írjon először. És ez teljesen jól működött.

Lehet hogy csak határozatlan a lány, de én pl nem tudnám elképzelni, hogyha tetszik valaki, akkor ne írjak rá, mert egész nap ő jár a fejemben.

2020. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én bárkivel dumálok, tényleg ha az a legjobb barátnőm is, néha úgy érzem magam hogy én vagyok az akit nem lehet lerázni és ezért nem nagyon szoktam ráírni emberekre. Lehet vele is ez van és nem akar nyomulósnak tűnni.

De ahogy írtad sokáig beszélgettek szóval szerintem ne aggódj emiatt.

2020. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!