Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet, ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha így közeledek felé?

Figyelt kérdés
Lakik itten valahun a környéken egy jányka, aztat én azt magamnak jól kinéztem, mert olyan jó húsú, nagy árnyékú, jó porció kicsi fehérnép, azt aztat én valahogyan meg akarnám környékezni, arra gondótam, jó-é vóna, ha odamennék, és azt mondanám nekie: szerelmes levék beléd, mint oázis kútjába a derék tevék! Ezzel le-é venném a lábárul?

2020. dec. 17. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan szinten van mint te, akkor valószínűleg igen:)

De először én óvatosan kezdenék, esetleg tetszést nyilvánítanék.

Bókolj még jó sokat,hátha majd öledbe tolat:D

2020. dec. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Remélem csak egy troll :D
2020. dec. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elébb dicsérd meg csodaszép kebleit, majd segíts néki kapálni a fődet!

Ha szerencséd lészen, estédet már a szépleány öliben ülvén töltheted.

2020. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a szüveg szípücsém
2020. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd vásár napján, mikoron is kisétál az Istennek házábul, settenkedjék oda megé, s emelje meg a leány szép szoknyáját. Ha a leány nem kárál tégedet ez okbul, már kérheted es a hozományt édesapádtul.
2020. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!