Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akár már az első beszélgetésen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akár már az első beszélgetésen rátérhetek a talira?

Figyelt kérdés

Ha egy lányra ráírok, mikor hozzam témában a személyes talit?

Szeretném az első beszélgetésben, nyilvan nem ezzel letamadva

Nagyon szar vagyok írásban -.-


2020. dec. 24. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Akkor ne írj
2020. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha lenne suli és itt lakna a városomban hidd el nem tenném -.- igyis eleget vártam
2020. dec. 24. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés, igazából emberfüggő. Én csúsztam már el úgy hogy bizonyos idő után feldobtam a tali ötletét, és akkor ment már az ignorálás. De legalább így vagy úgy leesett hogy nam gondoltak komolyan semmit velem.

Szerintem teljesen jó, ha már az elején felveted neki a talit, de csak akkor, ha látott már személyesen. Neten most engem is felkerestek és azzal indított a srác hogy mikor találkozunk, közbe meg vadidegen számomra..

De ha iskolatársad vagy valami; akkor sima liba hajráá

18/l

2020. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csicuki ***** válasza:

Beszélgess vele de ne ezzel kezd tényleg. Ha jól elvagytok és te is készen érzed erre magad kérdezz ra nem feltétlen koppint.

Erre nincs egy standard idő de akár hívásban is tudtok beszélni ha az jobb lenne neked ott egy kicsit könnyebb megállapítani mit is gondol.

2020. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! Egy suliba járunk, meg igy az elso beszelgetesnel is érdeklődő, kedves, nem egy szavas válaszokat ír, szoval biztos megkerdem😁
2020. dec. 25. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem nyugodtan, mármint nyilván emberfüggő, de ha egy suliba is jártok meg minden, szerintem nyugodtan......
2020. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha online felületen írsz olyan emberre akit nem igazán ismersz akkor semmiképp és egyáltalán ne is legyél nyomulós az első beszélgetésnél. Viszont ha egy suliba jártok akkor simán, hiszen már ezerszer elmentetek egymás mellett. Sok sikert, légy bátor.
2021. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!