Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjen egy félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy félénk lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársnőm aki nagyon tetszik nekem de mivel nagyon félénk és csendes nem tudom hogy hogyan közelítsek hozzá és mivel csendes a beszélgetéseinkis hamar kifulladnak. Tanácsra lenne szükségem hogy hogyan tudnám jobban megismerni majd pedig randizni vele.
2021. jan. 6. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Pl:tudnál-e velem jókat hallgatni? És ha igen mond, csak fogd a kezét. Én is ilyen voltam tini koromban. Ha ezt mondták volna nekem, hát az cool lett volna, ahogy most mondjátok.😊
2021. jan. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kéne érni, hogy ő hozzon fel témát. Mindenkinek van valami olyan, amiről tud szenvedéllyel beszélni.
2021. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!