Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó. Introvertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó. Introvertált srácként hogyan ismerkedjek egy hozzám hasonló lánnyal?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, egész fiatal korunk óta ismerjük egymást. Mondjuk inkább úgy, tudjuk egymásról, hogy létezünk - Általános óta. 2 évvel fiatalabb nálam. Ő lehetett 16 év körül, mikor úgymond felkeltette az érdeklődésem. Általános után különböző sulikban tanulunk tovább, így személyesen ritkán látom, viszont nem lakik tőlem messze. Megfogott benne, nem olyan mint az osztálytársaim,nem népszerű, nem jár gyakran ki, és nem (elnézést a szóhasználatért) nem K.rv@$.

(tudomásom szerint nem volt kapcsolata még). Amit tudok róla, hogy az érdeklődési körünk hasonló. Soha nem írtam rá még senkire, azzal a céllal hogy randira hívjam. Személyesen jobban szeretném. Legutóbb egy fesztiválon láttam, de nem volt egyedül, nem mertem odamenni hozzá. Elkondolkodtam azon, hogy ráírok FB-n vagy Instán, kihívjam mondjuk sétálni, aztán később valami 'izgalmasabb' programot találni. De mi van ha igent mond, kimegyünk, és nem tudunk miről beszélni? Mivel ugye, egy sziánál többet soha nem szóltunk egymáshoz. Én sem, és ő sem egy beszélgetős típus. Félek, hogy az egész kínos lenne mindkettőnknek.


Egyébként nem tudja senki (a barátaim, vagy családtag), hogy érdekel ez a lány, és nem is szeretnék beszélni róla. Nekem ez eléggé kínos téma lenne.



2019. júl. 24. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem mered személyesen elhívni, akkor inkább sehogy se, mert ha bele is menne kétlem hogy tudnál vele beszélni
2019. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ugyan ilyen lány vagyok mint amilyet leírtál talán ... Tudod a nevét csak mert akkor mit tudok és a buszmegállóban megkérdezhetnéd hogy:szia mennyi az idő?? *Megmondja mennyi az idő" ól meglepődsz utána így fojtatod .... Hello ugye te vagy xy két évvel allatam jártál suliba xy vagyok😊 ja és akkor ha válaszol elkedhetnétek beszélgetni hogy pl milyen zenét hallgat vagy hogy épp hova jár suliba .... Nekem ez az ötletem és talán egy idő után el is hívhatod randira vagy ilyesmi😁
2019. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, biztosan kihívom majd, csak várok a megfelelő alkalomra.
2019. júl. 25. 22:16
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha ennyire félsz ettől, akkor szerintem beszélgess vele először interneten, hogy megismerd, aztán amiket elmondott neten, azokra kérdezz rá személyesen is (pl. van egy kutyája, akkor hogy van meg ilyenek, jó ez elég béna példa, de a lényeget szerintem érted:) )
2020. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na, hogy állsz?
2021. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!