Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha írásban tudatom vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha írásban tudatom vele hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Randiznom kell egy csajjal de úgy érzem hogy sokkal könnyebb lenne leírnom hogy szeretném ha közelebb kerülnénk egymáshoz, minthogy élőben mondjam neki el. Írásban könnyebben összeszedem a gondolataimat, tovább tudok gondolkozni hogy mit írok és törölni is tudom amit írtam, esetleg ha meggondolnám magam.
2021. jan. 6. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Gáz.

Én nem örülnék neki,ha egy fiú ír nekem, és így gondolkozik,mint te.

Ha már rászánod magad,hogy "randizz egy csajjal"(de ez nem kötelező ám) akkor legyenek őszinte érzéseid.

Hazugságot könnyebben kimondasz vele szemben is.

2021. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tetszik, és ezt leírod üzenetben,akkor miért gondolkozol abban,hogy törölni akarod?


Ha már személyesen nem veszed a bátorságot,akkor legalább interneten legyél őszinte :)

2021. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy már elküldött üzenetet törölni, hanem írás közben átolvasod amit írtál és átfogalmazni.
2021. jan. 6. 18:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát biztos hogy élőben nehéz lesz összeszedni a mondanivalómat
2021. jan. 6. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

De ha igazán kedveled a lányt, megéri. Még akkor is,ha elutasítást kapsz.

Ha össze tudod szedni a bátorságot,akkor magadnak is bizonyítasz ezzel az esettel :)

2021. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :)
2021. jan. 6. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:

De persze,ha csak "tetszik" akkor ne törd ennyire magad...

Meg,mi ez a kényszerített mondat?

"Randiznom kell egy csajjal"

Ez nem kötelező :(

Mire gondoltál,amikor ezt írtad?

2021. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bókolni lehet írásban is, de a mélyebb érzelmeket előbb személyesen illene tudatni vele. Én legalábbis így gondolkodom erről.
2021. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen nagyon gáz
2021. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!