Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tizennégy éves mostmár felnőtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizennégy éves mostmár felnőttel is randizhat?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a btk törvény változott 2012-ben vagy15ben abba az irányban hogy egy tizenégy éves is beleegyezéssel akár ötven éves nyugerrel is randizhat persze csak szigurúan közös beleegyezéssel.Mi a véleményetek erről ti hogyan látjátok át a modosítást?Senkit nem szeretnék megbántani.Ennek reményében várom a hozzászólásokat

#szex #randi #tini #BTK változás
2021. febr. 23. 14:22
1 2
 11/18 kiváncsi Bp válasza:
84%
Kiváncsi lennék ki randizna velem de nem vagyok fiatal. Budapesti 50 es vagyok
2021. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is randiztam, de szexeltem 14-17 éves lányokkal az elmúlt tíz évben. 50+F. Hisz legális.
2021. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó, szabad tudni, hogy szedted fel őket?


Nem igazán tudom hogy férkőzzek a közelükbe, hogy ne tűnjek valami perverz idiótának.


49/F

2021. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

Hoppá

bácsik gyülekezete

2021. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

#13-nak

Lehet ez nem segít sokat, mert nem hozzám szólt a kérdésed, meg fiatalabb is vagyok, de azért leírom. Én amikor 25 voltam, akkor néha elvittem a húgom suliba. Ő akkor volt nyolcadikos. Mikor az osztálytársai meglátták a kocsimat, meg hogy borostás vagyok, szerintem instant átnedvesedtek. :D

Később néha a suli felé lézengtem, vagy hazavittem a húgom, és olyankor néha hazadobtuk egy-két osztálytársát is, vagy csak beszélgettünk. Először a húgom legjobb barátnőjét varrtam le, mert rendesen rám is nyomult. Aztán három hét "járás" után közöltem vele, hogy ez így mégsem jó, mert nem érzem azt, mint az elején, blabla... A lényeg, hogy szerelemmel kell hitegetni őket, akkor zabálják a fa.szodat.

Kicsit később két ikerlányt szedtem fel ugyan onnan. Szinte el sem hittem, hogy tényleg két 14 évessel hármasozhatok. :D

Ők mondjuk elég éretlenek voltak, igazából nem is tudom mit akartak. Először beadtam, hogy mennyire rajongok értük, és úgy tettem, mintha nem tudnám, hogy ketten vannak. Aztán valahogy elkezdtek egymással versenyezni, és mikor az egyiket megfektettem, akkor másik belement a hármasba, csak nehogy kimaradjon.

Ennek a vége amúgy elég cinkes volt, mert úgy összevesztek, hogy otthon is kiverték a balhét, és az anyjuk közölte, hogyha nem szállok le róluk, akkor letépi a pöcsöm, és elmondja mindenkinek "mit műveltem a lányaival". Persze nem tette meg, mert szégyenli, hogy így sikert nevelni őket.

Azóta már korombeli nőm van, de mindenképp megérte ezt a kis kalandot.

2021. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 alapvetően netes ismerkedés után. Persze sokan nem állnak szóba, de türelem rózsát (liliomot) terem... 😉😁
2021. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Én 35 éves vagyok. Elég fiatalos, sokszor 25-nek néznek. Arra kíváncsi lennék hány 14-17 évesnek jönne ez be.
2021. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha betöltötte a 14-et, akár egy nappal is, akkor bárkivel, ha ő is beleegyezik!
2021. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!