Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány (osztálytársam)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány (osztálytársam) akibe én úgy érzem beleszerettem. Mind a ketten 13 évesek vagyunk,3 nap különbséggel töltjük a tizennegyedik életévünket ha ez számít valamit, talán, hisz nincs 2 hét. (? )

Figyelt kérdés
Egyszer vettem le a kabátom, s a pulcsimról hirtelen elkezdett érezni a dezodorom illata, s látványosan megdícsérte. Ha lehetőségem van rá leülök mellé, (pl :iskolában a folyosón hosszú pad van) Egyik órán azt játszottuk, (elég gyerekes játék) fusson az aki. Rajtam is zöld póló volt és rajta is, és ő azt mondta fusson az akin zöld póló van (csak rajtam volt) A leírtak alapján lehet nála esélyem? Ha igen hogy hívjam el valahova? Köszönöm, hogy időt szakítottál a levelemre.

2018. febr. 5. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem hiszem hogy le lehetne vonni bármilyen következtetést. A legegyszerűbb ha meghívod a szülinapodra, aztán töltötök egy kis időt.
2018. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leírtak semmit nem jelentenek, bocs
2018. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélgetés kettesben csodákra képes. ;) A fenti semmit nem jelent.
2018. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy őszinték voltatok.
2018. febr. 5. 20:56
 5/8 anonim válasza:
Helló ugyan ez van velem is csak én 12 éves vagyok. Legyél vele jó fej bokoj bármiről neki néha érj hozzá és késöbb úgy is látszani fog. Ha ketten vagytok akkor mond meg neki vagy hívd el valahova és ott mond meg.
2018. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyidősek vagyunk :D

A fentiek tényleg nem jelentenek semmit...

viszont adj neki jeleket, hogy merjen lépni (gondolom te vagy a lány a stílusodból ítélve). Pl nevess a viccein, ez imponáló. Vagy írj rá, hogy mondjuk mi a házi x tantárgyból, tök jó beszélgetés kerekedhet ki belőle, és megismerheted a szándékait (ha vannak), hogyha ügyesen alakítod a beszélgetést. De semmiképp se légy rámenős.


Drukkolok, majd jelenzkezz! :*


14/l

2018. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi, nem figyeltem, most látom, hogy te vagy a fiú xDD cikii
2018. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó komolyan ha nem írom bele hogy fiú vok lánynak tekintesz? Kérlek írd le miért egyébként jót kuncogtam rajta,,,😏
2018. febr. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!