Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem kerestek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem kerestek minket fiúkat viszont?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, messengeren beszélgetek egy lánnyal, van téma, jól elbeszélgetünk de mindig én keresem!

Vagy "írni mindig a fiú dolga"?

Több mint egy hónapja nem kerestem, mert eléggé ráuntam hogy mindig én kerestem a csajt...



2021. márc. 10. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig ez volt velem hogs az elején a srác kezdeményezett,keresett folyamatosan. Aztán amikor én is egyre többször írtam magamtól és kimutattam hogy érdekel az illető, egy idő után nem kerestek többet:(

Pedig semmivel nem voltam nyomulósabb csak pont annyi amit te is írtál. Én azzal magyarázom,hogy csak addig érdekes egy lány amíg kihívást láttok benne és nehezen adja magát

2021. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már egy ideje megtanultam hogy ha valaki nem keres magától nem érdekled. Lehet alapból nem érdekelted őket vagy #1es válaszolónál lehet egy ideig érdekelte őket de később nem/talált mást
2021. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélek olyannal, aki nem dob fel témát. Van egy lány ismerősöm, akire elsőnek én írtam rá, úgy 2 hónapig, utánna abbahagytam, majd a lány hetente írt, hogy vagyok, meg egyebeket, de soha nem mondott mást, miután elmondta, hogy ő hogy van. Mindig arra vár, hogy én dobjak fel valami témát, de csak én mesélek, amikor meg én kérdezek, röviden válaszol...
2021. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hát én azért nem szoktam beszélgetést kezdeményezni egy srcáccal mert régen nagyon sokszor én kezdeményeztem és mindig csak visszautasítas volt a vége. Igy már nem tudom eldönteni hogy akar-e tőlem a srác valamit vagy csak egy egyszeri beszélgető partner voltam neki és hogy zavarom-e vagy nem, szóval én ezért nem szoktam.

Nyugodtan pontozzatok le ha ezt rossznak tartjátok de azt nem tudhatjátok hogy miért nem kezdeményez a csaj/pasi, lehet nem érdekled vagy lehet a múltbéli események vagy csak fél a vissza utasítástól.

17/L

2021. márc. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!