Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Online beszélgetek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online beszélgetek egy lánnyal, Covid miatt még nem találkoztunk. Azt meg lehet beszélni, hogy kinek milyen az ideális partnere? Vagy az első randis téma lenne? Vagy sokadik randi?

Figyelt kérdés

Elég kezdő vagyok még ezen a téren.

21


2021. ápr. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

sokadik

ez nagyon letámadás, előbb alakuljon ki valamilyen szimpátia

2021. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
21 évesen vannak problémák
2021. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarod elijeszteni, akkor még várjál ezzel a témával.
2021. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez függ a beszélgetés kontextusától is. Ha látszik a lányon, hogy nem csak barátkozni akar, akkor szerintem simán megkérdezheted. Véleményem szerint a legtöbb embernek nincsenek konkrét elképzelései és ideáljai, tehát kielégítő választ (szerintem) nem fogsz kapni.
2021. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
covid miatt nem találkoztatok? Akkor ne is találkozz vele, ilyen kis félős kis fiút melyik nő akarna magának ?
2021. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

5!

Hát ja, Orbán is milyen félős kisfiú, amiért bezáratott kb mindent, igaz? ;)

2021. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!