Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy nagyon aranyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nagyon aranyos lányt és neki is bejövök csak ő 2évvel idősebb hogy mondjam el neki hogy ennek nincs jelentősége meg jővő héten szeretném el inni valahova mi lenne az ideális hely? Sürgős

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A korkülönbséget nem kell felhozni, csak fölöslegesen magyarázkodnál egy lényegtelen dologról, ami viszont csökkentetné a vonzalmat a részéről. Kérdezd meg hogy nincs e kedve összefutni valamerre, nem tudom merre laksz, de ha Budapesten akkor lehet menni a Margitszigetre, vagy valamelyik pláza tökéletes lehet, aztán sétálgatni, esetleg enni valamit aztán jó esetben mennek a dolgok a maguk útján. Vidéken meg sétáljatok valamerre, a cél ugyanúgy a beszélgetés meg kikapcsolódás.
2019. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor hozd fel, ha ő nem akarja a kapcsolatot e miatt.

Valami kis cukrászda.

2019. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!