Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kegyen fullos csajomj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kegyen fullos csajomj?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy idén meg szeretnék változni eddig egy átlagos srác voltam informatikus és szeretnék kicsit csajozgatni már valami lánnyal együtt lennem mert 1 éve nem volt erre példa. Akkor se sikerrel záródott dobott a csaj, pedig nem keveset költöttem rá.... azt szeretném kérni tőletek adjatok tippeket hogy tudnám elhódítani a lányok szívét, milyen öltözködési tippeket adnátok?

#szexi #csaj #kutyapose
2021. ápr. 9. 10:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Gyúrjál jó sokat! Próbálj meg egy kicsit izmosodni, senkinek sem árt!
2021. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Hogy hívták azt a lányt? Egyik ismerősöm is pont 1 éve szingli, lehet ő az!
2021. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Érdekelne, hogy miért ír ki valaki ilyen kérdést? 30 éves emberek nem tudnak segíteni egy 12 évesnek bepalizni!
2021. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kezdj el sakkozni! Sok szép sakkos lány van, lehet huncut fogadásokat kötni! Pl.: ha nyerek, akkor adsz egy puszit, vagy megölelhetlek!
2021. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
Engem már csak az érdekel, hogy ki floodolja a válaszokat!
2021. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

Csó!

Szerintem menj informatikusnak, azok jól keresnek, meg mostanában menők az ilyenek, mint Elon Musk, meg Bill Gates, ha csak fele annyi pénzed lesz mint nekik, már lesz esélyed lányoknál

2021. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
Anonim! Igazán leállhatnál!
2021. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
Tini párkapcsolatba raktad ki a kérdést, aztán nem is vagy párkapcsolatban! Kérlek pontosabban állítsd be a kategóriát! Nem társkereső tutorialozni jöttem, hanem rossz tanácsokat adni!
2021. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%
Tini párkapcsolatban van a kérdés, de te szingli vagy és éppen párkapcsolatot keresel. Megkérlek, helyes kategóriát válassz! Nem társkereső oktató órára jöttem, hanem helytelen tanácsokat adni!
2021. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A penztol nem lesz oszinte kapcsolatod
2021. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!