Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kegyen fullos csajomj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kegyen fullos csajomj?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem hogy idén meg szeretnék változni eddig egy átlagos srác voltam informatikus és szeretnék kicsit csajozgatni már valami lánnyal együtt lennem mert 1 éve nem volt erre példa. Akkor se sikerrel záródott dobott a csaj, pedig nem keveset költöttem rá.... azt szeretném kérni tőletek adjatok tippeket hogy tudnám elhódítani a lányok szívét, milyen öltözködési tippeket adnátok?

#szexi #csaj #kutyapose
2021. ápr. 9. 10:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Intelligenciát szeretik a lányok, sőt fiúk is.
2021. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél fel Ádámkosztümöt
2021. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

RE:

1/2 anonim 4/5pipa válasza

“Intelligenciát szeretik a lányok, sőt a fiúk is”

Válasz:

Igazad van!

2021. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Ízléses öltözködés,figyelj oda magadra,beszélj szépen,ne úgy mint egy p.raszt,nem tudom hány éves vagy,de hanyagold a nacis öltözködést ami ma van a fiúkon(Ami szűk és bokája kilátszik).

És ami a legfontosabb az az önbizalmad és hogy legyél talpra esett,mert ez is számít ám a normális lányoknál hogy mennyire vagy talpra esett.

2021. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a bokavillantás nőies!!
2021. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

"Akkor se sikerrel záródott dobott a csaj, pedig nem keveset költöttem rá."


Azt hiszed ha sokat költessz rá, akkor jobban fog szeretni? :D

2021. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 terminator9000 ***** válasza:
97%
Legyél önmagad és majd azok figyelmet kelted fel akik hozzád illenek
2021. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Például a magyar helyesírási szabályok beható tanulmányozásával.😆
2021. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
8-as!!!!! Az a baj, hogy egy gyagyi Quora másolat oldalon, amin az emberek 70%-a trollkodik, valaki lazább stílusban ír? Olvassál szépirodalmat ott kiélheted magadat! Aranyos lett az emotikonod!
2021. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem puha a pöcsöd, hanem jó kemény, akkor az annyi! Mutasd, hogy neked igenis nagy a cuccosod! Vegyél fel feszülős cicanadrágot, lehetőleg szürkében, ami a zsákot kicsit megszorítja odalent! Sok sikert! Írd le, ha bevált! Ha nem vált be, azt ne írd le, rontaná a hitelességemet!
2021. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!