Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, legfőképp 19-20 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, legfőképp 19-20 év körüliek, ti hogy reagálnátok, ha második talira kapnátok egy virágot?

Figyelt kérdés
Nem túlzás kicsit? Vagy volt hogy kaptatok már?

2021. ápr. 23. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyből lefeküdnék vele
2021. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, hogy az első tali milyen volt. De másodikon még talán túlzásnak érezném a virágot.
2021. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fogunk megint találkozni, és gondoltam rá hogy viszek egyet, ezért kérdezem.
2021. ápr. 23. 21:49
 4/10 anonim válasza:
100%
Én örülnék neki, kedves gesztusnak tartom, ha valaki már ilyenkor virággal kedveskedne nekem. Csak fontos, hogy ne ess túlzásba, és ne ilyen nagyon drága és hatalmas csokrot vigyél neki.
2021. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a lány. Ha egy kicsit félénkebb, akkor biztosan pozitív megerősítésnek venné a rózsát. Szerintem mindenképpen kedves gesztus.
2021. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Fú, én már rohadt öreg vagyok a 38 évemmel, de ez most komoly? Fiúk, elvárjátok, hogy a csaj letérdeljen az első randin, de virágot venni már büdös?
2021. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne akkora szó egy virág?

Szerintem első randira is hozhat simán.. :thinking:

2021. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az első randin is kaptam virágot egyszer már, tökre meglepett. Nekem tetszett nagyon, azért is mert nem gondoltam volna, hogy pont tőle fogok kapni. Nem olyan fiúnak gondoltam. Kedves dolog nagyon. Persze nem igénylem, de örülök neki.
2021. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os, ezt most nem értem honnan jött, de köszönöm a választ mindenkinek! :)
2021. ápr. 24. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:

A virág nagyon romantikus, de attól függ hova mentek/mit csináltok, hiszen a lánynak egész nap fognia kell, ha a randin adod oda.

Szerintem a virág jobban működik, amikor már ismeritek egymást annyira, hogy elmenj hozzá, odaadd a virágot (tehát ő otthon van, vázába tudja tenni) és együtt elindultok a randira.

2021. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!