Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Erre az üzenetre mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Erre az üzenetre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Buliban vagy, jól érzed magad, és egyszer csak odajön hozzád egy ismeretlen, ámde jóképü srác, és a kezetekbe ad egy papírt. Azon ez a szöveg áll (a buliban olyan hangos a zene, hogy ahol álltok, esélyed sem lenne meghallani, mit akar):


Szia! Nagyon szimpatikusnak tartalak, és szeretnélek elhívni randizni.

Ha benne vagy, csak mosolyogj!

Ha nem, akkor csinálj egy hátraszaltót.



Mit reagálnátok?



2019. nov. 28. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez tök jó duma.:) Én biztos elmosolyodnék. 17/l
2019. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
I do not speak magyar
2019. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Csinálnék egy dupla hátraszaltót, egy cigánykereket és kézen állva elhagynám a helyiséget.
2019. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
55%
Egoistákkal nem jövök össze. “ odajön hozzád egy ismeretlen, ámde jóképü srác“
2019. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szó nélkül visszaadnám neki a papírt, megveregetném a vállát, aztán elsétálnék onnan.
2019. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Visszaadnám a papírt.

Egyrészt ilyen helyekre nem ismerkedni megyek, másrészt ez egy borzasztó gyerekes hozzáállás. A barátimmal ritkán járunk ilyen helyekre, de amikor igen, akkor szórakozni, táncolni megyünk, hogy kiengedjük a fáradt gőzt.


Az elképzelés több helyen sántít:

1. Ösztönösen elkapom a kezem, ha hozzámér valaki, aki nem egy barátnőm vagy ismerős.

2. Az ilyen helyeken sötét van, el se tudnám olvasni.

3. Ha el tudnám, akkor elég nevetségesnek találnám, hiszen szinte azt mondja, hogy "Randizzunk, mert lehetetlenné tettem a nem választ!".

4. Mivel semmit nem tud rólam, nem lehetek neki szimpatikus, legfeljebb külsőleg jöhetek be neki.

5. Ha elmosolyodom, akkor hogy szervezzük le a randit? Kivisz a táncból és keresünk egy csendes helyet? Ad egy újabb fecnit?


18/L

2019. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"4. Mivel semmit nem tud rólam, nem lehetek neki szimpatikus, legfeljebb külsőleg jöhetek be neki."


Ha ezért nem ismerkedne senki, kihalna az emberiség. A többi jogos.

2019. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

#7

Nem értek egyet. Az osztálytársaim, a sport köröm tagjai, a filmklubom és még rengeteg ismerősöm többféle helyről ismer engem annyira, hogy ne csak a külsőmről tudjon fogalmazni.

Ismerkedésnél (szerintem!) ezért fontos, hogy először ismerősök, akár barátok legyetek és ismerjétek egymást, ne csak az alakját.

Lehet egy borzasztó ellenszenves srác az, aki odaadja a cetlit. Hát nem lenne jobb, ha előtte ismerném, minthogy csak úgy, semmit nem tudva találkozzak vele?


18/L

2019. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de a randi is pont arról szól, hogy elkezdtek ismerkedni. Tény, hogy én sem értem miért akarnak sokan egyből randival kezdeni, de így legalább egyértelmű a szándék.
2019. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cringe fiú létemre is nézve sztem ebből csak szarul jönnél ki😂
2019. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!