Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randizgatok, de mellette volt egy másik srác is akivel kavartam (csókolózgattunk, stb.) Ez megcsalásnak számít, kéne, hogy lekiismeret furdalasom legyen?

2021. máj. 1. 03:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Igen!


Általában ilyenkor szoktak az emberek két szék közül a padlón kikötni.

2021. máj. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
1-es tesomsznak igaza van
2021. máj. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Igazából szerintem nem megcsalás. Viszont ahogy az 1. válaszoló is írta, csúnyán belebukhatsz ebbe, ha kiderül... el kell döntened, hogy mit/kit akarsz.
2021. máj. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, hogy a randizgatás még csak ismerkedést jelent vagy a kapcsolat korai szakasza, mikor már jártok.

Ha az első szerintem nem lenne az, végtére nem vagytok együtt és bármikor mondhatja valamelyikőtök azt, hogy nem. Ha már együtt jártok akkor viszont már az.

2021. máj. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
Én pl. a második randi (+szex, stb) után 'szakítottam' a négy lánnyal akivel addig szexkapcsolatban voltam. Szerintem amig nem komolyodik addig belefer. Onnantol megegyezes kerdese (pl nyitott kapcs).
2021. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
nem megcsalás. A válogatási időszakba ismerkedni kell
2021. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy túl régimódi vagyok, de viselkedj nőként az ég szerelmére, és ne "csajként"... Válasz, hogy melyiket akarod és kész, nem kell végigpróbálgatni a fél világot.
2021. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Miért ne kéne?
2021. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Kérdezd meg anyukádat.
2021. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Képzeld magad a srác helytetébe. Szerintem te sem örülnék neki, hogy tök jól alakul egy kapcsolat, de aztán rájössz, hogy egy másik lány is versenyben van még a fiúért. Biztos nem esne jól, még akkor sem, ha még nem vagytok együtt.
2021. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!