Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

8 hónapja van barátom viszont még mindig nem tudok elfelejteni két éve egy másik fiút. Szerintem még nem léptem túl rajta és a barátom iránt se érzem azt amit kéne vagyis a szerelmet. Szeretem de csak szeretettel. Viszont azzal a fiúval még mindig jóba vagyunk, de mindkettőnknek van kapcsolata. Egyszer egy mélyebb beszélgetésnél megállapodtunk,ha mind ketten szinglik leszünk akkor adhatunk kettőnknek egy esélyt( régen neki is voltak érzései)

Ez megcsalásnak számít?



2021. márc. 12. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb írtál ki ezzel kapcsolatban kérdést, ott többen is írtuk, hogy ez nem fair dolog a mostani pároddal szemben.

Megcsalás, mondhatjuk annak is, de a lényeg, amit írtál is, hogy nem szereted.

Nem szép dolog mások érzelmeivel játszani, főleg ha tisztában vagy a sajátoddal.

Szakíts vele!

2021. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az érzelmi megcsalás is megcsalás.

Ha nem szereted mit keresel mellette? Csak azért vagy vele, mert nem akarod megbántani? Vagy jobb, mint egyedül? Egy ember érzéseivel játszol te is, meg az "exed" is.

2021. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem az, én tuti kidobnálak.
2021. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és borzasztó tiszteletlen a jelenlegi párotokkal szemben. Mindkettőtöknek kicsit magatokba kéne nézni és felfogni mit csináltatok.
2021. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én kihasználásnak nevezem. Ez még nem meg csalás.
2021. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tűrném az tuti, miért nem szakítasz?
2021. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szép dolog és legszívesebben kitépném magamból az érzést, de nem tudom írányítani ki iránt mit érzek. A mostani barátommal nem tervezünk közös jövőt ő se meg én sem, sőt még ő mondta nekem ezt. Igazából csak vagyunk egymásnak mint lelkitárs, mint legjobb barát, de én úgy gondolom, hogy ő sem szerelmes belém. Tudom ez így nagyon értelmetlennek tűnik, hogy minek vagyunk akkor együtt, de most nem fogom azért kidobni, mert valaki más iránt érzek valamit. Szükségünk van a másikra. És úgyanugy tudom szeretni és törödni vele azért, mert néha fejben ott a másik fiú.Szerintem is megcsalásnak számít valamilyen szinten, de nem szeretnék egy jól mükődő kapcsolatot a bizonytalan jövőért(másik fiútért) jelenleg eldobni. Csak kíváncsi voltam külső szemmel ki mit lát.
2021. márc. 12. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak te gondold úgy hogy nem szerelmes beléd, beszéljétek meg... Nem tudhatod mit gondol. Ha mindketten nyíltan kimondjátok, és belemegy abba is hogy te a másik fiúról ábrándozol akkor oké.
2021. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak én gondolom így. Ő azt mondja nem tudja, hogy szerelmes e akkor egyértelmű, hogy nem, csak nem akar megbántani. Hisz aki szerelmes azt tudja magáról.Meg abból amit elmondott, hogy mit érez irántam nem szerelemről van szó. Én is elmondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes és teljesen elfogadta. Ő nézeget más nőket és nem szoktam rá semmit se mondani, mert úgy vagyok vele, hogy nézegesse, de ha megcsal úgy is szevasz van. Én meg soha nem csalnám meg fizikailag. Szval erre az ábrándozásra se mondana semmit szerintem. Meg néha úgy beszél velem, hogy tudom ha szerelmes lenne nem mondana ilyeneket. Csak elég döntésképtelen vagyok mit is csináljak.
2021. márc. 12. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de nem egyszerűbb a mostanit otthagyni és az exxel összejönni? Már ha igaz ez a megállapodás. Ez nagyon nem korrekt a mostanival szemben. Én nem tudnék tükörbe nézni.
2021. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!