Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha tisztában vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tisztában vagytok azzal, hogy egy lány odavan értetek, de nektek ő nem tetszik, írtok neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tudja, hogy tetszik nekem, én nem keresem őt soha, ő viszont vagy mindennap vagy minden másnap ír nekem.
2021. máj. 13. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem ettől függ általában. Persze lehet, hogy ez is benne van, viszont ha nem vagy neki szimpatikus, akkor nem keres.
2021. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem írok olyan lányokkal aki nem tetszik,max akkor ha házit kérek el az osztálytársamtól aki lány.
2021. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Igazából nem írok olyan csajnak aki nem tettszik
2021. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Volt már rá példa hogy olyan nővel voltam aki nem is tetszett,de az ágyban oda tette magát... aztán szerelmes is lettem belé..a mai napig jóban vagyunk,de nem akarunk egymástól semmit... szóval lehet írok akkor is ha nem tetszik.
2021. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy számára nem vagy kapcsolat jelölt nem jelenti azt, hogy nem is szeret veled beszélgetni.
2021. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok lánnyal szoktam beszélgetni, sok lány barátom is van, de csak 2 jön be igazán. Ettől függetlenül imádok velük dumcsizni.

Az tuti, hogy érdeklődik irántad, de ha mindig átlagos témák mennek, akkor csak szimplán szeret veled beszélgetni.

Viszont nekem nagyon demotiváló lenne, ha a lány, akinek tetszem, sose keres.

19/F

2021. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező, szerintem kedveli a társaságod és fontos vagy neki. Néha te is írj rá, biztosan örülne neki!

Én hasonló helyzetben vagyok... Van egy fiú, aki iránt érzelmeket táplálok. Neki erről fogalma sincs, mivel félénk vagyok, így nem szeretném elmondani neki. Legtöbbször én írok rá, mert nagyon hiányzik a társasága, a beszélgetéseink. Ha beszélgetést kezdeményezek, mindig vissza ír. Általában 2-3 órát szoktunk beszélgetni. Intelligens és kedves fiú. Ami fontos, hogy ő is kicsit visszahúzódóbb tipus. Ám, ő nagyon kevészer keres. :(

Szerintetek mi az oka ennek?

16/L

2021. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!